2733
2734
کنار ساختمون بودم مصالح افتاد دو سانتی متر پشت سرم  یعنی قشنگ به موهام برخورد کرد ولی به سرم ن ...

یعنی لعنت به این ساختمان سازی هاشون منم چند بار قسر در رفتم .خداروشکر که سالمی گلم 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وقتی پارکور کار میکردم از طبقه چهارم پام سر خورد افتادم زمین پام شکست ولی خب همین که زنده موندم تعجب داشت رو پام افتادم ولی از اون موقع ترس از ارتفاع دارم و حالت تهوع میگیرم تو ارتفاع

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 

نزدیک بود یه ماشین سنگین لهمون کنه بابام جمعش کرد  خدا لعنتش کنه مردک احمق خوابش برده بود تو جاده   

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
2738
من که یادم نمیاد .ولی کوچیک بودم.ماشین پدرم تصادف می‌کنه تو جاده. هر کی رد میشه یه حمد می‌خوانده بر ...

خداروشکر که یادت نمیاد تصادف خیلی سخته .بلا ازت دور گلم 

من حدود ۵ سال شایدم کمتر بودم میخواستم از خیابون رد بشم یهو یه کامیون بزرگ میاد و منم وسط خیابون بودم انگار ندایی بهم میگه خودتو خم کن که ماشین بهت نخورده، مامانم اونسمت خیابون بود میگفت وقتی دیدم رفتی زیر ماشین گفتم دیگه از دست دادمت چشامو باز کردم دیدم کامیون از روت رد شده و تو سالم وسط خیابون نشستی،خودمم قشنگ یادمه 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
اره یهو دنیا سفید میشع حرارت داره .. حس کردم ی لحظه تموم شدم😂

اره دور از جونتون آدم خاکستر میشه دیگه ..اما روحیه بانمکت من کشته     

2706