2733
2739
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید خواهش میکنم

332 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من باردارم بحساب خودم هفته 7هستم ولی سونو هفته5 هفته و 5 روز نشون داد

حالا میترسم کی برم برا قلب

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفته ۸ معمولا خانمها میرن 

بهد اینکه سنو و تاریخ پریودی اکثرا متفاوته نگران نباش تا هفته ۸ صبر کن بعد برو سونو 

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2740
عزیزم منم اینطوری بودم..دکترم گفت لقاحت دیر تشکیل شده..حدودا 10روز سونو و زمان پریودم فاصله بار هم داره. 2هفته دیگه برو انشالله قلبش میزنه.

سلام‌مامی کیان😍😂پسرمون چطوره؟

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

نرگس جان نگران نباش و دو هفته دیگه برو سونوی قلب. چون ساک دیده شده ان شالله قلب هم تشکیل میشه زود رفتی. منم با حساب پریودی ۶ هفته بودم دکتر سونو نوشت رفتم فقط ساک دیده شد و خبری از جنین نبود چه برسه به قلب. دکتر گفت چون ساک هست احتمال اینکه پوچ باشه کمه دو هفته دیگه برو سونو. دو هفته بعد رفتم خدا رو شکر صدای قلبشم شنیدم.

نرگس جان نگران نباش و دو هفته دیگه برو سونوی قلب. چون ساک دیده شده ان شالله قلب هم تشکیل میشه زود رفتی. منم با حساب پریودی ۶ هفته بودم دکتر سونو نوشت رفتم فقط ساک دیده شد و خبری از جنین نبود چه برسه به قلب. دکتر گفت چون ساک هست احتمال اینکه پوچ باشه کمه دو هفته دیگه برو سونو. دو هفته بعد رفتم خدا رو شکر صدای قلبشم شنیدم.

واقعا اگر ساک باشه پوچ نمیشه ؟

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
2706