2733
2734
عنوان

کاربر مرد اومد شخصی ب نظرتون خوب جواب دادم؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 55 پست
همون در شان مردام نیست خیلی بی شخصیته کسی که فحش ناموس بده هم مردش هم زنش فرقی نداره

بله قطعا زشته. ولی وقتی وضع خانوما نسبت به همجنسشون اینه توقع حفظ حرمت از مردان کاملا مسخره ست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا خوب جواب ندادید چیکار به مادر طرف داری!  بعدش خیلی راحت میتونید درخواست قبول نکنید این کا ...

مگ درخواستا همه دوستی مردونس

کلی چت هست ک برای کمک کردن و سوال پرسیدنه

اونم در جواب تربیت مادرشع

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
واتتتت  بیشتر وقتا زن بچه دارن این به کنار  ایشون شوهر دارع چرا باید بخواد باهاش آشنا بش ...

من اصلا دقت نکرده بودم استارتر متأهله 

شاید اون مرده هم نفهمیده 

ولی در کل به نظرم قبول نکردن درخواست دوستی وقتی خودت متاهلی بهتر از این کار های چیپه

چقدر حقیره که میبینه طرف متاهل و بچه داره اینکارو میکنه!!!

واقعا اینا آبرو برای ماها نذاشتن...حقشونه بدتر از اینا بشنون...

من خودم توی اینستاگرام و بعضی شبکه های اجتماعی اکانت فیک خانم دارم...

همیشه به عنوان کسی که توی نقشم فرو رفتم...بدتر از شما جواب میدم به جرئت میتونم بگم یکی از بهترین تفریحات سالمیه که شماها میتونید داشته باشید     

عذرخواهی میکنم از بی ناموسی بعضی همجنسام و واقعا ناراحتی داره که اینا اسمشون مثلا مرده

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
بله قطعا زشته. ولی وقتی وضع خانوما نسبت به همجنسشون اینه توقع حفظ حرمت از مردان کاملا مسخره ست

بله کاملا درسته 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
مگ درخواستا همه دوستی مردونس کلی چت هست ک برای کمک کردن و سوال پرسیدنه اونم در جواب تربیت مادرشع

حب چرا وقتی میبینی مرده باید درخواستشو قبول کنی؟ 

برای کمک کردن و سوال پرسیدن کاربر آقا اخه 😐

ربطی به تربیت مادرش نداره شما الان بی ادبی کردی یعنی مادرتون یادتون داده؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
من اصلا دقت نکرده بودم استارتر متأهله  شاید اون مرده هم نفهمیده  ولی در کل به نظرم قبول ...

واقعا فضای‌سایت بد شده 

من خودم چتدبار تو تاپیک حرف میزدم بایکی بعد یهو دیدم زده آقا😐 واقعا معذب میشه آدم 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
چقدر حقیره که میبینه طرف متاهل و بچه داره اینکارو میکنه!!! واقعا اینا آبرو برای ماها نذاشتن...حقشون ...

کار ایشون که قطعا زشت بوده درخواست داده اسی نباید قبول میکرده

کار شمام زشته که داری تشویق میکنی که استارتر کار خوبی کرده فحش ناموس داده!! 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

عاشق اوناییم ک از مادر ایشون حمایت میکنن😂

تربیت ناسالم مادرشونه ک الان اینجا اینجوری نوشته مرد چ ب مشکل زنانه اخه

اوناییم ک میگن چرا درخواست قبول کردی نصف درخواستا دوستایی بودن ک راجب بارداری پرسیدن پس الکی جبه نگیرید

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706