2737
2739
عنوان

کاربر مرد اومد شخصی ب نظرتون خوب جواب دادم؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 55 پست
اول به عذر خواهی بکن برا حاله زنک بودن خودت 

باریکلا دقیقا 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
کار ایشون که قطعا زشت بوده درخواست داده اسی نباید قبول میکرده کار شمام زشته که داری تشویق میکنی که ...

اوناییم ک میگن چرا درخواست قبول کردی نصف درخواستا دوستایی بودن ک راجب بارداری پرسیدن پس الکی جبه نگیرید

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عاشق اوناییم ک از مادر ایشون حمایت میکنن😂 تربیت ناسالم مادرشونه ک الان اینجا اینجوری نوشته مرد چ ب ...

یه دقیقه شما الان بی ادبی کردی یعنی تربیت ناسالم مادرتون هست ؟ 

آقا سوال بارداری داره ؟😂😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
کار ایشون که قطعا زشت بوده درخواست داده اسی نباید قبول میکرده کار شمام زشته که داری تشویق میکنی که ...

صد در صد....ولی جدی وقتی یک سری میان حرفایی میزنن که وقتی به ناموس خودشون زده میشه بهشون برمیخوره...حقشونه همون حرفارو به خودشون بزنی...

درسته استارتر نباید قبول میکرد ولی اون مرد اگه شعور داشت نباید درخواست دوستی و چت و آشنایی میداد

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
اتفاقا من شما رو درک نمیکنم 🙏  به نظرم وجود آقایون هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه

از نظر من خودشماهم‌آقا هستین

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2738
یه دقیقه شما الان بی ادبی کردی یعنی تربیت ناسالم مادرتون هست ؟  آقا سوال بارداری داره ؟😂😂

ایشون ی جوری حرف زد انگار اون اقا بچه دو سالس که مادرش بهش بگه چیکار کن چیکار نکن بعضیا ذاتشون خرابه چه ربطی به مادرش داره😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
 ایشون ی جوری حرف زد انگار اون اقا بچه دو سالس که مادرش بهش بگه چیکار کن چیکار نکن بعضیا ذاتشون ...

دقیقا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴