2737
2739
عنوان

بع همسر آیندم چی بگم درباره سایت😪😪😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 105 پست

حالا شوهر دست بع نقد داری؟بزار برسی کربلا بعد خاکشو بزن تو سرت.نه به باره نه به داره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگی شاید بتونه ببخشه اما نمیتونه هرگزززز فراموش کنه این کارتو

خیلی کار بدی کردی 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
آیدی جدید مبارک 😍😂😂

مرسی عزیزم با این اسم راحت ترم اون اسم هرجا می فتم فک میکردن مردم 😅

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
2742

🙄🙄🙄خوبی؟

اکثر ماهایی ک اینجاییم همسرامون میدونه و مشکلی هم نداره

تو از الان استرس شوهر آیندتو داری ک نکنه سوبرداشت کنه از سایت؟یعنی حاضری با کسی باشی ک شکاکه؟؟؟

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
واقعا داری اعصابم رو خرد می‌کنی. اگه خواستی ازدواج کنی حتما به مشاور مراجعه کن. الان فقط آدمی که ت ...

باشه ببخشید..برید افطار..قبول باشه🤚😶

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

من سه ساله عضوم شوهرم نمیدونه این از الان عزا گرفته بعدا به شوهر آیندش چی بگه😂😂😂😂

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
از ۹۸ دارم میخونم

خوب بابت خونونم باید جواب بدی.خوبی سرت به جایی نخورده؟گرفتی مارو یا واقعی هستی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بهش بگی شاید بتونه ببخشه اما نمیتونه هرگزززز فراموش کنه این کارتو خیلی کار بدی کردی 

صدردصد

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
خانم ها ایشون کاربر آقاست    

خداروشکر نوشتم😶

2706