2737
2734

همه چیو میخاد بزور بچپونه تو دهنم دیشب شیر خوردم نیم ساعت بعدش منو مجبور میکنه کباب بخورم خسته شدم دیگه اخلاق هم نداره بهش میگم نمیخورم میگه به جهنم🥹

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم بعد از زایمان اذیت میکرد آدم باید شانس داشته باشه

آره والا🥲حیف اونهمه دردی که کشیدم

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
2731
کباب نخور یبس میشی  شیرم نخور سردیت میشه  تا ده روز رعایت کن

بخاطر همون دارم اینکارو میکنم نمیخورم دیگه اینم فکر میکنه دارم ناز میکنم یکی نیس بگه نه که خیلی نازمو میکشی

بخاطر همون دارم اینکارو میکنم نمیخورم دیگه اینم فکر میکنه دارم ناز میکنم یکی نیس بگه نه که خیلی نازم ...

خب بهش بگو 

اگه سزارین کردی سوپ گرم آبگوشت 

عرق نعنا و نبات 

گرمی و آبکی بخور 

کباب اصلا مناسب زائو نیست 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین
2740

چیزایی ک برات خوبه رو خودت درخواست کن نزار ابتکار به خرج بده چیزی ک برات خوب نیست رو بیاره ک مجبور باشی بگی نه و لج کنه 

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
شما بیشتر ب لجبازا مبخوری و گرنه دست شوهرت درد نکنه

اخه تو بگو کی با شیر کباب میخورع؟

2706