2733
2734

دیگه انجام نده چون بار اولت بود ترک اش آسونتر 

تکرار کنی توی دام بزرگی می‌افتی  یه هشدار جدی دارم میدم بهت ب خودت میای میبینی از خودت چه انسان وحشتناکی ساختی

اینو کسی میگه ک  تجربه کرده این مسیر رو

اگه شهوتت اذیتت میکنه اپلیکیشن مس ب طلا رو دانلود کن محتوا هاشو ببین راهنمایی ات میکنه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

@جوکوجیرانی    

@آذین_مامان_علیرضا‍ 

@ماری_هستمم_۲۰۰۴    

@آیلار_هستم    

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم ینی چ مشکلب قرارع ایجاد کنه برام ک میگی انسان وحشتناک از خودت ساختی؟

عزیزم حس بدی به خودت نده شما صرفا یک انسان نرمالی با یه یه نیاز کاملا طبیعی و نرمال

این خانوماییم که از تعجب شاخ دراوردن جوری که انگار نه چیزی دیدن نه میدونن  رو ولشون کن 

2738

[QUOTE=336979812]عزیزم ینی چ مشکلب قرارع ایجاد کنه برام ک میگی انسان وحشتناک از خودت ساختی؟[/QUOTEتبدیل ب هیولا نمیشی😂

اراده ات ضعیف میشه 

ضعف جسمی به خاطر اعتیاد به این عمل میاد سراغت با هر بار خودارضایی بدنت برای اینکه میزان لذت اولیه رو ببره با خودارضایی بیشتری نیاز پیدا میکنه ک این میشه ک معتادش میشی 

با تکرر این عمل گودی زیر چشم و بهم خوردن نظم پریودی ات و میبینی موقع خودارضایی هورمون های جنسی خیلی بیشتر از وقتی ترشح میشه ک رابطه جنسی داری و برای تخمدان ها و چرخه پریودی ات خیلی مضره

عزیزم حس بدی به خودت نده شما صرفا یک انسان نرمالی با یه یه نیاز کاملا طبیعی و نرمال این خانوماییم ک ...

گل من 

من خودم مدتی دچارش بودم میدونم نیاز طبیعیه و از دوران نوزادی یا حتی جنینی تو بدن انسان هست

ولی دلیل نمیشه برای رفعش هر ضرری ک میخواد ب بدنش بزنه 

نمیخوام چیزایی ک خودم چشیدم و درد هایی ک حس کردم این خانومم بچشه

عزیزم حس بدی به خودت نده شما صرفا یک انسان نرمالی با یه یه نیاز کاملا طبیعی و نرمال این خانوماییم ک ...

همینو بگو همه دوران نوجوانی داشتیم

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

سراغ مطالب ناجور نرو.

سراغ جاهایی که چشمت ممکنه به مطالب ناجور بخوره هم‌نرو

پقتت رو استفاده مفید کن.کتابای تاریخ شفاهی بخون یکی از یکی مهیج ترن‌تاریخ نیستا‌‌اسم ژانرش هست داستان و رمان و...است ولی براساس زندگی واقعی آدمها برا همین حس ترس یا هیجانش واقعی تره.

ارتباطات با خدا رو قوی کن

2706