2737
2739
عنوان

امروز پیشش خیلی شرمنده شدم و عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 80 پست
نمیکردیم ک ولمون میکردن

اونی که بخواد بره میره 

دنبال بهونس  

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
سنت ک کمه. اون طرف باید عمرش پای بچه بازیات بزارع.

اون دوسم داره با دقت نگام میکنه با علاقه به موهام چشام حرف زدنم 

من اذیتش میکردم بغض میکرد چیزی نمیگفت میگفت اروم باش عزیزم 

امروزم اینکارو کرد نزدیک یک ساعت من و برد طبعیت ازم عکس انداخت گفت حالت خوب شد بریم بزارمت خونتون اوردنی تو راه کاپشنش از رو خرس و شالم برداشت داد دستم گفت تولدت مبارک خانومیم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چطور ی پسر با این اخلاقت، باهاتون میمونه؟ خرج هم میکنه تازه

اگه خوشگل باشه دلیلش همینه منم سن استارتر بودم بدتر از اینا میکردم با پارتنرم ولی اون کوتاه میومد و دلیلش فقط خوشگلی زیادم بود  

درخواست دوستی رد میکنم 
چطور ی پسر با این اخلاقت، باهاتون میمونه؟ خرج هم میکنه تازه

برای مردا همینا عزیزترن حالا ما که اینقد فداکاری و مهربونی کردیم ولمون کرد. من به یه نتیجه رسیدم هیچی نداشته باشی ولی طرف رو محل نزاری دنبالت میان

چرا نمیتونم باور کنم 

پسر 31 ساله مثل دهه هشتادیای الان میگ خانومیم 

ما ز هر صاحب دلی یک رشته فن اموختیم 🪢عشق از لیلی و صبر از کوه کن اموختیم 🤍 گریه از مرغ سحر خودسوزی از پروانه ها 🦋 صد سرا ویرانه شد تا ساختن اموختیم :) 🌿
2738
چرا نمیتونم باور کنم  پسر 31 ساله مثل دهه هشتادیای الان میگ خانومیم

خیلی لطیفه احساساتش مهربونهه بشدت باهاش لج کردنی میگه آقاتون از الان اذیت نکن قلبم ضعیفه ها 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
خیلی لطیفه احساساتش مهربونهه بشدت باهاش لج کردنی میگه آقاتون از الان اذیت نکن قلبم ضعیفه ها 

brother ewww

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
اسی چرا به خونوادت نمیگی؟؟؟

اون میگه بگو ابجیاش اورده من و دیدن ولی میگم دو ماه بگذره حداقل اونم میگه دوماه گذاشت من خانوادم میارم میترسم ولم کنی الانم تند تند میاد به دیدنم استرس میگیره 

چرا میگی دو ماه بگذره؟

وقت بگذرونیم باهم ببینم همیشه همین جور مهربونه یا نه اولاشه اینجوره چند بار بریم بیرون در کل بشناسمش ولی اون میگه من میخوامت دو ماه دیگه باید رسمی بشه همه چیز 

2706