2733
2739
عنوان

دختر بی وفا

1029 بازدید | 126 پست

لطفا دختر خانما ج بدین🙏یبا ی دختره دوست شدم یکم باهم حرف زدیم بهش وابسته شدم یدفع رفتتت تا ۴ماه بعد چهار ماه برگشت ک بفکرت بودمو از این حرفا ی شب باهم حرف زدیم دوباره رفت تا دو ماه منم هر ثانیه بفکرش بودم هر روز هر شب برج ۱۰بود برگشت ۳روز باهام حرف زد گفت گوشیش رو دزدیدن ب رفیقمم پیام داده بود ک شمارمو ازش بگیره گریه و زاری کرد نزدیک بود خودمم گریه کنم بخشیدمش بخدا دوباره رفت تا برج ۳پارسال دوباره برگشت خیلی اذیت شدم در حدی ک فقط ب عکساش نگاه کردم بعضی وقتام گریه،وقتی برگشت همش ناراحتی میکرد ک منو ببخش اذیتت کردم ولی اینقدر دوسش داشتم ک برام مهم نبود هشتم برج ۳بود رفتتتت تاااااا الان ک ۱۰ام سال جدیده همش بفکرشم استورهای شاد میذاره انگار ن انگار ک منی وجود دارم یکی دلتنگشه الان از خانما میخایم چون هم جنس هستین شاید بفهمین دلیل این اومدناو رفتنا چیه؟؟؟؟😔

پرورده کوردم۹۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم نیست

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2728
2740
بهت اهمیت نمیده مایکی بخایم پاش وایمیسیم

بخدا قسم اینقدر دوسش دارم ک تو این مدت ی حرف زشتم نزدم ک نکنه منم مثل بقیه پسرا فرض کنه ولی هیچی

پرورده کوردم۹۸
2706