2733
2739
عنوان

دختر بی وفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 134 پست
متاسفانه همجنس خودمه ولی دخترا خیلی قشنگ فیلم بازی می‌کنن

این زمانه ک صداقت و شرافت ی آدم رو مشخص میکنه وگرنه با زبان همه خوبن

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
این زمانه ک صداقت و شرافت ی آدم رو مشخص میکنه وگرنه با زبان همه خوبن

برای انتخاب بعدی بیشتر دقت کن اشکال نداره شکست هم بزرگت میکنه ازاین دید نگاش کن

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای انتخاب بعدی بیشتر دقت کن اشکال نداره شکست هم بزرگت میکنه ازاین دید نگاش کن

شاید باورتون نشه۲۷سالمه دوست دختر نداشتم تاحالا این دخترو واسع ازدواج میخاستم من ک نشدددد ۲سال دیگه زن میگیرم ماهم مستحق شاد بودن هستیم😂

شاید باورتون نشه۲۷سالمه دوست دختر نداشتم تاحالا این دخترو واسع ازدواج میخاستم من ک نشدددد ۲سال دیگه ...

میفهمم و واقعا هم سخته اما....... تجربه شد دیگه 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
2742

ته ویه ایوشی دختر بی وفا یه وپی اویشن دختر زاپاس دار،،،،ها گرد یکی و عاشق او کورسه وقتی بوده جنگیان یا هر چه چید ارای لای اوکه و ناو اب نمک خفانسه ،،،،و یکه جور ته عاشق بوده و ارای گریه کی ،،،،پس چه جور و مه اویشی شوهر و پیای نکه که و خود گوراسو منال درد ،،،،مه شوهر بکم یکی جور تو خوبه که فکر ها لای کسه تر یا او پیا که دی چو دله سیره و خیالم ولی راحته؟؟؟؟؟

2738
ته ویه ایوشی دختر بی وفا یه وپی اویشن دختر زاپاس دار،،،،ها گرد یکی و عاشق او کورسه وقتی بوده جنگیان ...

مه فکرم ل لای کسه نیه گیوتگه ارا لوا ایوشی 🤷‍♂️خو دوسه داشتم گچه ریو خدا راسه باره تمام بیو...قرار نیه تااخر هه بمه ملا سرا...مه ایوشم جووانی جور برا پسا راد ایوشم بدمه لید نکی و خدا عو شوه اقره گیرسم دلم درات اراد...فقط توای فرار بکی ته وخاطر حرف مردم ک ایه درس نیه...مه انان هرچگ بیوشم قصه قصه خوده ولی اشتباه کیدن سر سری تصمیم نگررر...ربطه نیره کوررر جواان یا پیاااا کسه ک ذات خراوو هه خراوه...و عقلت تصمیم بگر تا قلب🙏🙏سنه نیری هیمان...اگرر تصمیم خود گرتیده خدا بکه خوشبخت بیودن🙏🌹

تمام وجودم درده نیزانم چه مرضی درم خوشم چید سر بنه سرته

دیواره کوتاه تر از من پیدا نمیکنی دیگه😂بتوام اذیتت بکم کم میاری 😁

دیواره کوتاه تر از من پیدا نمیکنی دیگه😂بتوام اذیتت بکم کم میاری 😁

حیف برنامه ریزی درم ارای شویلم وگرنه و کل کل کم نیچرم،،،ساعت ۱۲تا یک گریه،ساعت۱تا۲خنده،ساعت۲تا۳رقص جهت تناسب اندام،۳تا۴غصه خوردن جهت حفظ تعادل مغز

حیف برنامه ریزی درم ارای شویلم وگرنه و کل کل کم نیچرم،،،ساعت ۱۲تا یک گریه،ساعت۱تا۲خنده،ساعت۲تا۳رقص ج ...

اولا بچو تایپک کوردسان ی تومار برات نوشتم شاید سر عقل اومدی دوما بهونه نیار و علی هه له ژیر جیگه ایلا عولا کیدن تا وقتگه خفیدن..هه بیوده گلوله توای چ بکیدن قوطی سر😂برو عروسکتو بغل کن بخاب😏برنامه ریزی دیره برا دوشکه ل خود نیری خالو😜

اولا بچو تایپک کوردسان ی تومار برات نوشتم شاید سر عقل اومدی دوما بهونه نیار و علی هه له ژیر جیگه ایل ...

قوطی سر خودتی و هفت جدو ابادت،،،تنیش بچو گریه ات بکه ارای او دیوته که ناسده سر کار

قوطی سر خودتی و هفت جدو ابادت،،،تنیش بچو گریه ات بکه ارای او دیوته که ناسده سر کار

شوخی کردم مه ارا جنبه نیری🤷‍♂️...باشد تقصیر ته نیه کسه ک نیتونه راز خود مخفی بکه چ انتظاره دیره کس ترک راز نگهداره بو متاسفم ارات عیبه و خودا ل نقطه ضعف کسه سو استفاده بکی...

خدا نگهدارت

2706