2737
2734
عنوان

همسرم رفته خونه مادرش و هیچ خبری از من نگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 34 پست
قشنگ باز تحت تاثیر خانوادش قراره گرفته مشخصه حسابی بش محبت کردن و با خودش فکر کرده چقدر زنم بدجنسه ک ...

دقیقا همینه و شوهر منم تشنه محبت خانوادش، من خودمم بکشم اثر یه کلمه محبت آمیز اونا رو نداره ،واقعا نمیدونم‌ چکار کنم باز زندگیم به گند کشیده نشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا همینه و شوهر منم تشنه محبت خانوادش، من خودمم بکشم اثر یه کلمه محبت آمیز اونا رو نداره ،واقعا ن ...

روش حساس نشو بذار قشنگ رفتو امدشو گنه به تعداد دفعاتی که اون پیش خانوادش میره توام برو پیش خانوادت یا برو بیرون الکی بچرخ و بش زنگ نزن

به نظرم قانون بزار.مثلا سه ساعته بیا. بچه دار بشی ،این نوع روابط به بچه خیلی صدمه می‌زنه. بچه ها ب ...

شهر به شهریم، وقتی میره حتما میخواد شب بمونه، اونا هم اصرار دارن بمونه، کارو زندگی تعطیل میکنه میره اونجا 

2731
نه بحث کن نه دعوا عادی باش محبت کن یه مقدار ولی خودتم بگیر به وقتش اگر نبود دقیقا خوشگذرونی کن فعلا ...

آره میدونم مادرش الان خودشو زده به مظلوم بازی شوهر منم خیلی احساسیه، دعوا نمیکنم ولی نمیدونم الان که هیچ خبری نگرفته چطور باید برخورد کنم؟ منم سراغ نگیرم بگم سرم خونه بابام گرم بوده ؟

روش حساس نشو بذار قشنگ رفتو امدشو گنه به تعداد دفعاتی که اون پیش خانوادش میره توام برو پیش خانوادت ی ...

اره همین فکرو کردم که منم خوش بگذرونم بفهمه نباشه منتظرش نمیمونم، ولی میرسم باز بکشنش سمت خودشون 

آره میدونم مادرش الان خودشو زده به مظلوم بازی شوهر منم خیلی احساسیه، دعوا نمیکنم ولی نمیدونم الان که ...

یه پیام بده احوال بپرس و مثلا از برنامه فردا بگو اگر ادامه داد یجور که بدون اون خوشی انگار مادر شوهرت میخواد دعواتون بشه به هدفش نرسه با شوهرت شاخ به شاخ میشه آتو نده به شوهرت 

بهترین روش اینه که به ظاهرم شده باهاشون خوب باشی،ولی قاطی نشی،فاصله رو حفظ کن.

این که شوهرت تنها بره ،روش تاثیر میزارن.بعدشم گفتم بچه دار بشی این نوع روابط تاثیر بد میزاره

2740
 یه پیام بده احوال بپرس و مثلا از برنامه فردا بگو اگر ادامه داد یجور که بدون اون خوشی انگار ماد ...

خب آخه صبح بهش گفتم خودت پیام بده یا زنگ بزن، نزد انگار از خداش بود من خبر نگیرم، نه مادرش خیلی سیاست داره قربون صدقه اش میره و میگه مامان زندگیت مهمه و... ولی بعد یه جوری تحریکش میکنه برای دعوا

بهترین روش اینه که به ظاهرم شده باهاشون خوب باشی،ولی قاطی نشی،فاصله رو حفظ کن. این که شوهرت تنها بر ...

نمیتونم خیلی توهین کردن و فحاشی کردن، من جواب ندادم ولی قهر کردم باهاشون، آره برای همین ۱۰ ساله نذاشتم بچه‌ دار بشم 

نمیتونم خیلی توهین کردن و فحاشی کردن، من جواب ندادم ولی قهر کردم باهاشون، آره برای همین ۱۰ ساله نذاش ...

وای .این اشتباه دوم.حتما بچه بیار .اونم دو تا.

بچه واقعا لازمه.الان رو نبین که جوونی دور وبرت شلوغ .شایدم شاغل باشی و به کار سرگرم.

همسر من یه فامیل نزدیک داره ،اتریش زندگی میکنه،به خاطر درس وکار یه پسر آورد.الان پسره رفته یه کشور دیگه.

نمیدونی چقدر پشیمونه که فقط یکی اورده

وای .این اشتباه دوم.حتما بچه بیار .اونم دو تا. بچه واقعا لازمه.الان رو نبین که جوونی دور وبرت شلوغ ...

خب عزیزم اونم میشه دردسر جدید، هر روز مادرش میخواد بگه‌ بچه را بیار ببینم

شما سود زیاد خودت رو به خاطر ضرر کوچیک از دست نده.کلی نگاه کن به قضیه

بخدا وقتی خوبه واقعا احساس خوبی بهش دارم ولی پای خانوادش که وسط میاد اصلا دلم نمیخواد ازش بچه داشته باشم 

2706