2733
2739

۱۳ صفر ۴۰۱ یه اویز گرفتم برا جلو ماشین 

تا ۱۳ صفر ۴۰۲  نشد ،نخریده بودیم 

ولی همین دوماه پیش خریدیم خداروشکر 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی این جور تایپیک ها رو میبینم قلبم می شکنه  یکی شب قدر حاجت میگیره یکی ۱۳ صفر  یکی فل ...

برا ازدواج نکردن متنفر شدی از خدا !! استغفرالله.. 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چند سالتونه اینجور نکن با خودت عزیزم 

وقتی این جور تایپیک ها رو میبینم قلبم می شکنه  یکی شب قدر حاجت میگیره یکی ۱۳ صفر  یکی فل ...

اوه عزیزم ، میدونم دلت گرفته 

ولی اینجوری نگو ، خدا ارحم الراحمینه 

کاش تایپیک میزدن بعد از چند وقت حاجت گرفتید 

اینجوری میفهمیدیم ک  برا بعضیا چقدر طول کشیده 

خداوند قربونش برم ، خودش صبرش زیاده 

میخواد ک ما هم صبر داشته باشیم 

و البته بعضی چیزا ب صلاحمون نیست ک خودمون خبر نداریم 

من خودم بعد از ۱۳ سال حاجت گرفتم 

عزیزم توکلت ب خودش باشه 

انشااله حاجت روا باشی ،بحق این شب عزیز 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2731
برا ازدواج نکردن متنفر شدی از خدا !! استغفرالله..  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ چند سالتونه اینجور نکن با ...

کاشکی فقط ازدواج بود.

من هرچی گفنم نشد. 

برا کار برا درس برا زندگیم. هر چیزی خواستم نشد.  تلاش کردم نشد... ۲۴ سالمه 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
2740
اوه عزیزم ، میدونم دلت گرفته  ولی اینجوری نگو ، خدا ارحم الراحمینه  کاش تایپیک میزدن بعد ...

عزیزم. کاشکی یود. سال پیش ازش التماس کردم. منو  یادش نره. شهدا رو واسطه قرار دادم. ولی هیچی نشد. 

من فقط عادت کردم به شرایطم. وگرنه خدا رو تو زندگیم حس نکردم. امسال پام قلم بشه نمیرم شبای قدر. بره بده به همونا که دلشون رون همین طور بدون منت شاد میکنه. 

خیلی ناراحتم خیلی خیلی ناراحتم. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
کاشکی فقط ازدواج بود. من هرچی گفنم نشد.  برا کار برا درس برا زندگیم. هر چیزی خواستم نشد. &nbs ...

منم ۱۰ سال ازتون بزرگترم منم هیچی نه کار درست ، ن ازدواج نه جایگاه نه هیچی دیگه ازدواجم تا ب عقد نرسید ب هم خورد دیگه میخواستم خودکشی کنم اونقدر که بدم اومد دلم خوش به اون بود ک هیچی شد. بماند نجات پیدا کردم و.... 

منم  شاکی شدم ناراحت شدم دلم شکست وووووو 

ولی تنفر نه قهر کردم عصبانی شدمدلم مرگ خودمو خواست 🥺💔

لطفا لطفا اینجور نگو 

عزیزم. کاشکی یود. سال پیش ازش التماس کردم. منو  یادش نره. شهدا رو واسطه قرار دادم. ولی هیچی نشد ...

عزیزم الان دیدم گفتی ۲۴ سالته 

خیلی جوونی عزیزم 

هنوز کلی فرصت داری 

باور کن خدا  بنده هاشو یادش نمیره 

عزیزم انشااله ک امسال حاجتتو بگیری 

منم اگه لایق باشم دعات میکنم  

منم ۱۰ سال ازتون بزرگترم منم هیچی نه کار درست ، ن ازدواج نه جایگاه نه هیچی دیگه ازدواجم تا ب عقد نرس ...

من مثل شما نیستم 😔 دل پاکی دارین 

شاید منم چون ناراحتم که خدا نگاه بنده های دیگش کرده منو ندیدع حالم بده. شایدم من نمی بینم. 

عزیزم الان دیدم گفتی ۲۴ سالته  خیلی جوونی عزیزم  هنوز کلی فرصت داری  باور کن خدا & ...

شما لطف دارین عزیزمم ممنونم♥️

تو بااین حرف زدنت باخدا همون رهاش کنی خداهم راحتتره

همین طوره.

عشق به خدا تو وجود همه هست. من فقط برای ناراحتی که داشتم این جوری گفتم...

♥️

2706