2733
2739
من مثل شما نیستم 😔 دل پاکی دارین  شاید منم چون ناراحتم که خدا نگاه بنده های دیگش کرده منو ندی ...

فدات شم منم ناراحتم شما هم مطمئنم از عصبانیت گفتی گلم 🫂🫂🫂🫂

منم خطا کردم عزیزم 

الان دلت صاف کن پاشو وضو بگیر ۲ رکعت نماز بخون تونستی پای تلویزیون بشین و تو حال و هوای امشب باش الهی که خدا به دل شکسته شما هم نگاه میکنه قوربونت ..

🤲🤲🤲

منم با همه اینا شب قدر میشه میگم  میشینم دعاهارو میخونم انشااله خدا ی نگا کنه حالمون خوب شه 🥺💔

همین طوره. عشق به خدا تو وجود همه هست. من فقط برای ناراحتی که داشتم این جوری گفتم... ♥️

میدونم عزیزم،میدونم بهش اعتقاد داری که ازش انتظار داری .من خودم تو زندگیم خیلی سختی کشیدم ،جوری که بعضی وقتا شده یکی دوروز حتی نمازمو ترک کردم که بلکه نگام کنه گفتم خدایا فکرکن مثل بچه ای که ازمادرش قهرمیکنه تا مادرش براش یه عروسکو بخره ،منم قهرکردم بلکه بگی بنده من چی میخوای ؟ولی هیچوقت بهدا اینجوری نگو ،خوا خیلی مهربونه درسته سختی کشیدم ولی بخدا یه جایی جوری دستمو گرفته که همه انگشت به دهان موندن ،موقع تو هم میرسه دعا کن تو این شبا.....من خودم خیلی این ذکر ومیگفتم یا غیاث المستغیثین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فدات شم منم ناراحتم شما هم مطمئنم از عصبانیت گفتی گلم 🫂🫂🫂🫂 منم خطا کردم عزیزم  الان دلت ص ...

خدا نکنه عزیزم ♥️♥️♥ انشالله امسال زندگیتون بشه پر از خبرای خوب.

درپناه حق عزیزم 🫂🩷

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
میدونم عزیزم،میدونم بهش اعتقاد داری که ازش انتظار داری .من خودم تو زندگیم خیلی سختی کشیدم ،جوری که ب ...

چشمم عزیزم ممنونم‌♥️

انشالله نی نی های خوشگلت رو بغل کنی در سلامت کامل🫂 ♥️♥️♥️♥️♥️ 

التماس دعا دارم عزیزم 

در پناه الله 

2728
چشمم عزیزم ممنونم‌♥️ انشالله نی نی های خوشگلت رو بغل کنی در سلامت کامل🫂 ♥️♥️♥️♥️♥️  التماس د ...

ممرسی عزیزم ،یکیش جذب شد دعام کن این یکی سالم بیاد بغلم سه تاقبلا سقط داشتم بایه قل جذب شده میشه چهارتا ،ان شالله حاجت رواشی

ممرسی عزیزم ،یکیش جذب شد دعام کن این یکی سالم بیاد بغلم سه تاقبلا سقط داشتم بایه قل جذب شده میشه چها ...

انشالله میشه استرس فقط نداشته باشدعزیزم ♥️♥️♥️