2733
2739
عنوان

کسی ک وام برمی‌داره قبربخره🤨

493 بازدید | 31 پست

عموم تقریبا ۲۰میلیون وام میگیره میخاد ۱۷تومن بده قبربخره

میگم مردحسابی رو چ حسابی اخههههههههههه

ادامه میدم و تا وقتی ب دستش نیاوردم لحظه ای توقف نمیکنم🎁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادربزرگ من قبر نشون کرده بود میگفت منو اینجا دفن کنید چند ماه نشوید عموم مرد همونجا دفن شد

یا دوستم تعریف میکرد عمش‌ هر بار قبر خرید برای خودش پدربزرگ و ۲ تا عموشو از دست داد رفتن داخل همون قبرایی که هر سری عمه خریده بوده

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
2740
قبول نمیکنه 😑

دیگه رک بگید بهش بگید تو قبر میخری خودت که نمیخوابی توش هیچ به چند هفته نکشیده یکی‌مون فوت میکنه میره تو اوت قبر اونوقت ما نفرینت‌ میکنیم 

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟

حالا دور از جون آدم بمیره یه جا پیدا میکنن آدمو خاک کنن دیگه قبرم نگرانی داره؟ چمیدونم چه افکاری دارن 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

چ پسندیده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

از یه طرف کار خوبیه چون اگه افتاد مرد کی ۱۷ تومن میده براش قبر بخره خالمم طبقه بالای قبر مامان بزرگم رو برا خودش خرید پونزده ساله هنوزنمرده

از یه طرفم ب نظرم نباید وقتی زنده ای ب مرگ فکر کنی

مادربزرگ من قبر نشون کرده بود میگفت منو اینجا دفن کنید چند ماه نشوید عموم مرد همونجا دفن شد یا دوست ...

اع فک کردم برا خوده طرف جواب میده .حیف شد کنسله

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706