2737
2734

من پیش ی روانشناسی میرفتم

اصلا کارش خوب نبود

من بنا بر توصیه اطرافیان ی مدت ادامه دادم ولی دیدم واقعا تاثیری نداره رو حالم

بعد من با منشیش دوست شدم

هروقت مراجعه کننده کم میارن زنگ میزنه به من میگ دکتر گف بهت وقت بدم

ولی من میدونم که الکی میگه و فقط دنبال مراجعه کننده هست که دکتر دعواش نکنه

هر روز زنگ میزنه این اواخر بیشتر شده هی میپیچونمش نمیفهمه ک دلم نمیخواد برم

واقعا نمیخوامم ی چیز بگم ک ناراحت شه

چون هم منشیشو هم خود دکتررو هی میبینم و تو زمینه ورزش هم با اون دکتره گاها چشم تو چشم میشیم

چیکار کنم؟

همونی که دلش پیش تو گیره

خیلی محترمانه بگو فعلا تصمیم به ادامه جلسات ندارم 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم اصلا حالیش نیس

جوابشو نده

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2731