2737
2734
بچهخیلی شیرینه کاش خدا برا منم یه بچه سالم بده کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوسال عقدم و جلوگیری دا ...

برا امضات صلوات فرستادم 

غصه نخور پیش خدا امانتتو داشته باشی صدرصد بهت میده 

خیلیاااا بودن و هستن که با کیست باردار شدن 

من بااینکه همسرم واریکوسل داشت و احتمال بارداری تقریبا یکی دو درصد بود همون بار اول یا دوم اقدام باردار شدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
وقتی ب دنیا اومد میفهمی،صدبار حاملگی،ده بار زاییدن و یکبار بزرگ کردن بچه باهم برابرن.بچه داری وحشتنا ...

وای چقدر حق گفتی👌👌😆😆😆 

ولی با تمام اون سختی ها ، من خیلی رشد کردم ، همون خستگی های بی اندازه و تنهایی بچه بزرگ کردن خیلی صبورم کرده ، احساس میکنم یه ساله اندازه ده سال رشد کردم ، جدای از شیرینی وصف ناپذیر یه موجود نحیف ک همه پناهش تویی🥺

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پرستار؟ من زائو بودم چند روز بود زایمان کرده بودم مادرشوهرم بچمو نگه میداشت میگفت تو استراحت کن ولی ...

خوب بالاخره کمکی مثل پرستار داشته باشیم مگه راحت‌تر نمیشه برام خیلی عجیبه همه میکن بچه داری بینهایت سخته 

یا خونه ام کارگر داشته باشه خودم فقط به بچه داری برسم بازم سخته ؟دیگه خونه داری که ندارم تمیز کردن خونه و آشپزی و خرید و اینکارها رو‌نداشته باشم بچه مگه دیگه چقدر کار داره

2742
پرستار؟ من زائو بودم چند روز بود زایمان کرده بودم مادرشوهرم بچمو نگه میداشت میگفت تو استراحت کن ولی ...

یا مثلا بچه خوابیده خوب خودمون هم میخوابیم دیگه خالا شوهرم بچه داری هم نکنه موقع خواب میتونه بشینه بالا سر بچه که تو خواب نچرخه

خوب بالاخره کمکی مثل پرستار داشته باشیم مگه راحت‌تر نمیشه برام خیلی عجیبه همه میکن بچه داری بینهایت ...

پرستار داشته باشی همه کاراتو بکنه فقط خودت بچه بچه داری برسی یکم از مشکلات حل میشه 

ولی بازم بچه خستت میکنه فک کن گاه و بیگاه شب و روز نق نقو باشه هیچی ارومش‌نکنه ادم کلافه میشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
من که الان این بچمو میبینم هزااار بار میگم من غلط بکنم بچه دوم بیارم😣

عزیزم😄😄 

بالاخره از آب و گل در میاد ، چرا من بهش فکر میکنم تک فرزندی دوست ندارم ، الان دیگه صبرش رو پیدا کردم خیلی آروم و قوی شدم، البته هنوز بچم یه سالشه شاید سه سال دیگه به بعدی فکر کنم

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
الانم میبینم اخه

اینجا کم حماسه می افریین 

هفت هشت تا دارن دنبال نهمی دهمی هستن 

کلی هم پز میدن تو هر خطشون عنوان‌میکنن من چندتا بچه دارم 

هر روز چندتا تاپیک زده میشه و نظر سنجی میشه درباره اوردن بچه سوم و چهارم 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2738
یا مثلا بچه خوابیده خوب خودمون هم میخوابیم دیگه خالا شوهرم بچه داری هم نکنه موقع خواب میتونه بشینه ب ...

نینی داری عزیزم؟

من همسرم کلا خیلی کمکمه 

هم تقریبا خونه داری هم بچه داری 

ولی چون خودم باید حواسم به همه چی باشه راحت نمیشم مثلا نمیتونم بچمو بزارم پیش همسرم بخابه و خودم برم اتاق بخابم که مثلا وقتی بیدار شد من یکم استراحت کنم و صداش بیدارم نکنه

بستگی داره، بعضیا حاملگی های راحتی دارن، من اولی م هم روحی هم جسمی خیلی حالم خوب بود، البته از ۳ ماه ببعد‌.

ولی دومی یکم اذیت شدم

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
عزیزم😄😄  بالاخره از آب و گل در میاد ، چرا من بهش فکر میکنم تک فرزندی دوست ندارم ، الان دیگه ...

تا از اب و گل دربیاد من پدرم دراومده 

من وقتی بچم اذیتم نمیکنه میگم وقتی بچم ۵.۶ سالش شد یه خاهر میاریم واسش ولی وقتی به همهههه چیش فک میکنم میگم نه نمیخام

خیلی نق نقوعه ۸ ماهشه تو دوماه من ۸.۹ کیلو کم‌کردم

منم برا همین دوس داشتم دوقلو داشته باشم ک همه سختیاش ی بار باشه اما نشد🙁 

میدونم که همه این سختیا خیلی زود انتظارمو میکشن😵

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706