2733
2734

کلا ادم لجبازیه منم خ قهروم.  خیلیییی لجبازی کرد منم قهر کردم گفتم میرم خونمون گفت برو. خب منم از ماشین نیومدم پایین زنگ زده به رفیقش ک بیا دم ماشین ما اونم اومده، الکی میگ زنم قهر کرده ک شما این خونه را کرفتید(دوست همسرم خونه برای امشبمون گرفت) گفت اینجا دوس نداره، رفیقشم هی میگف ناراحتی ک نداره نهایتا میریم از اینجا ی جا دیگ میگیرم. منم هی میگم دروغ داره میگ باز همسرم ی چرتو پرتی دیگ میگ الکی، خیلیییییی ناراحتم چکار کنم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑

از اون طرف میگه برو خونه از اون طرف زنگ زده به رفیقش نمیگه من به چ دلیلی قهر کردم و به خاطر حرفا و کاراشه،  الکی میندازه گردن رفیقش ک ابرو منو ببره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زشته خب،همه نباید بفهمن ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بیچاره رفیقش حالا کلی معذب میشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
یکیتون کوتاه بیاید اون لجبازه تو حداقل سفرو بخودتو باقیه زهر نکن  یکم با زبون خوش صحبت کن باها ...

دقیقاااااااا داره لجبازی میکنه اذیت میکنه ک من کوتاه بیامو ازش معذرت خاهی کنم. 

من اخلاقم تنده. اون در کمال ارامش لجبازی میکنه و منو با کاراش عصبی میکنه

زشته خب،همه نباید بفهمن ک

دقیقااااا،  پشماااام ریخت. و حرف دروغ زد ک ابرو من جلو رفیقش بره. بهش گفتم میخام برم خونه گفت بیا برو تو ک و ن م.  بعد نمیگ به رفیقش من اینو گفتم 

حالا شما ب خاطر دوستاتون و خودت بگذر و مهربون باش برگشتی ادبش کن عزیزم

🥲باشه 

ولی ابرومو برد از این کارش بیشتر ناراحت شدم

2706