2733
2739

میخایم خونه بخریم ۲۰۰ ملیونمون کمه هرچی داریمو بفروشیم نمیتونیم جورش کنیم بابامم زنگ زده بود به پدر شوهرم که میشه عموم برو براشون بخریم منم کمک میکنم دیشب رفتم ببینم بابام چی میگه رفتم اونجا میکنم بابا تو چی میگی هیچی نگفت حتی یه کلمه هم حرف نزد مامانم گفت خو اگه میتونین بخرین هر جور شده برین پول بگیرین از یکی سودشو بکشه چه اشکال داره منم جوری دلم شکست چون واقعا بابام برا خواهرم یه پژو پارس فروخت برا خونه تا ۱۰ سالم نتونست ماشین بخره ولی من واقعا پشتم به بابام گرم بود چون همیشه میگفت کمکت میکنم بعد الان من اگه عموم بگه چی بگم نداد خجالت میکشم 

بنظرتون چیکار کنم تقصیر منه که از بابام توقع دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله تقصیر شماست نکنه انتظار داری دوباره تواین اوضاع براشما وسیله شو بفروشه وتا بیست سال بدون وسیله ب ...

اخه داره پول بعد من نخواستم که بده برا خودم قرض خاستم بعد من نگفتم که خودش اول زنگ زده انداخته دهت خانواده شوهرم که کمک میکنم من که نگفتم

2728

از من به شما نصیحت . هیچ وقت از کسی کمک نگیر. مخصوصا از خانواده پدری، خونه داشتن خیلی خیلی خوبه. ولی نه به هر قیمتی. بذار شوهرت احساس مسولیت کنه. پدر شوهرت در مقابل شوهرت مسول هست نه پدرت.

شاید اون موقع داشته الان نداره سنشم رفته بالا شاید ازپسش برنیاد

دآره همیش چند روز پیش همه دکوراسیون خونشونو عوض کردن بعد من الان تو یه اتاق ۱۲ متریم واقعا وقتی همیشه میگه دختر هر چی دارم واسه شماس  الان پای عمله دیگه هیچی نمیگه

2738
دآره همیش چند روز پیش همه دکوراسیون خونشونو عوض کردن بعد من الان تو یه اتاق ۱۲ متریم واقعا وقتی همیش ...

کمی صبر کن شاید داره فکر میکنه چقدر میتونه کمک کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
از من به شما نصیحت . هیچ وقت از کسی کمک نگیر. مخصوصا از خانواده پدری، خونه داشتن خیلی خیلی خوبه. ولی ...

خب اون یه زمین مسکونی داد بهمون گفت بسازین الان که خونه پیدا کردیم گفت بفروشین 

خودت داری میگی بنده خدا ۱۰ سال نتونست یه ماشین بخره خب تمکن مالی نداره چیکار کنه ؟ سر پیری ماشین نیازشه بفروشه که شما میخواین خونه بخرین ؟ یه چیزی گفته پیش برادرش کم نیاره 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
تو ارزونی نتونسته ده سال ماشین بخره الان فکر میکنی میتونه دیگه عزیزم؟از تعاریفتون میشه گفت وضع پدرت ...

بخدا داره پول یه ماه کشاورزیشه بقیش دیگه هیچ اون موقع برا خواهرم ورشکست شد ولی الان داره

خودت داری میگی بنده خدا ۱۰ سال نتونست یه ماشین بخره خب تمکن مالی نداره چیکار کنه ؟ سر پیری ماشین نیا ...

عزیز من مال ۱۰ سال پیش بود اون الان ماشالله ۲ تا ماشین داره ولی ۲۰۰ ملیون فقط پول یک ماه کشاورزیشه 

2706