2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز رفتم چن جا ازمایشگا بسته بود چون امروز مابین تعطیلی افتاده ولی ی جا دیگ رفتم گف جوابش ۱۴ده ...

ایشالا که خیره تو رو خدا حتما بهم خبر بده برات دعا میکنم اگه قابل باشم 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2742
با این بی بی ها احتمالش هس حامله نباشم؟؟

برای من دقیقا عین بی بی چک قرمز تو بود رفتم آزمایش بتا 200 بود من فک کردم منفی هست انداختم سطل آشغال چه میدونستم باردازم

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2738
سلام عشقم اره باردارم😍😍😍فردارو میخام برات آیت الکرسی بخونم ب شوهرم گفتم‌۱۵ بسته نمک و ۲۰تا آیت ال ...

آخ عزیز دلم دارم اشک میریزیم از ذوق خیلی برات دعا کردم 😍😍مبارکه الهی به سلامتی و دل خوش فردا حتما برو دکتر ببین چه خبره

الهی خدا خودت و نی نی رو حفظ کنه 

اگه سوالی داشتی در حد توانم بهت کمک میکنم بپرس 

منم خیلی دعا کن خیلی نیازمندم الهی همه بارمون رو به سلامتی زمین بزاریم 

آخ عزیز دلم دارم اشک میریزیم از ذوق خیلی برات دعا کردم 😍😍مبارکه الهی به سلامتی و دل خوش فردا حتما ...

قربونت برم من فدات بشم‌ کلی دعای خیر میکنم برات امیدوارم کردی هیچوقت یادم نمیره

آخ عزیز دلم دارم اشک میریزیم از ذوق خیلی برات دعا کردم 😍😍مبارکه الهی به سلامتی و دل خوش فردا حتما ...

ایشالا بچتو سالم و سلامت بغلت میگیری قربونت برم یه سوال دکترم سونو واژینال نوشته بعد تو این سایت خوندم ک بعضیا بعدش یکم اذیت شدن لکه داشتن الان دو دلم نمیدونم برم یان،،دکترم گف میتونی ی هفته بعدش بری سونو شکمی موندم همینجوری

ایشالا بچتو سالم و سلامت بغلت میگیری قربونت برم یه سوال دکترم سونو واژینال نوشته بعد تو این سایت خون ...

الهی آمین مرسی عزیزم ایشالا با همدیگه

اصلا نترس بقیه رو هم ول کن بری اونجا استرست کاملا میریزه چون چندین خانم هست همه هم شرایط با هم 

سونو واژینال کلا 2ذقیقه است. یه شلوار مخصوص میدم میپوشی بعدم سونو میشی آب هم لازم نیست حتی بخوری 

منم 7هفته بودم که فهمیدم باردارم همون روز صدای قلبم شنیدم. سونو شکمی دقیق نیست توی ماه‌های پایین 

2706