2733
2739
دوسدارم زودم برم آخه گفت میتونی صدا قلبشم بشنوی😍

ایشالا به امید خدا تا 8 هفته هم فرصت داری واسه قلب. همین اول کار با خدا خلوت کن بگو سپردمش به خودت تا آخر پشت و پناهم باش هرجا داری میری بگو خدایا من سپردم به خودم هرچی خیره رقم بزن ترس و استرس و دلهره رو بنداز کنار 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
الهی آمین مرسی عزیزم ایشالا با همدیگه اصلا نترس بقیه رو هم ول کن بری اونجا استرست کاملا میریزه چون ...

تو اقدام یبار انجام دادم والا چ میدونم تو این سایت یکی دونفر گفتع بودن لکه داشتن پس میرم حتمن ممنون خیالمو راحت کردی فقد میزارن شوهرمم بیاد داخل برای صدای قلبش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اقدام یبار انجام دادم والا چ میدونم تو این سایت یکی دونفر گفتع بودن لکه داشتن پس میرم حتمن ممنون ...

نه عزیزم اصلا نمیزارن الان که صدای قلب رو برات پخش نمیکنن فقط می‌نويسن که ضربان قلب چندتاست و منظم هست 

و قلب و کیسه زرده دیده شده 

من تو غربالگری اول صداش رو شنیدم اونم خیلی کم گذاشت بشنوم 

بعد هفته های بالاتر مثلا 5ماه میتونی برای انومالی که میری همسرتم ببری اگه اجازه بدن بشنوه 

ولی آزاد میتونی تو ماه‌های بالا پول بدی و فقط ضربان قلب رو بشنوی ایشالا 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2728
آخه دکترم گف میزارن

نمیدونم والا شاید بستگی به جایی که میریم داره برای من که نزاشتن 

خواهرم اینا زن داداشم اینا اونا هم نشنیدن 

غربالگری اول شنیدم 

ایشالا تو بشنوی ذوق کنی عشقم 😍

2738
قربونت برم کدوم‌شهری

من لاهیجان هستم گیلان البته اینجا هم شهر پیشرفته ای هست خدارو شکر مراکز خوبی داره 

فردا میری سونو؟اولین روز از آخرین پریودی کی بوده؟ من 3دی بودم، 

ای خدا امروز که بعداز ۷روز تاخیر وامید پریود شدم همش اینجا تست مثبت میبینم.

اسی جان مبارکه الهی به دلخوش بغلش بگیری،واسه منم دعاکن ۱۵ماهه اقدامم

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
اها..سه شنبه برام زده عزیزم..من اخرین پریودیم ۱۳ اسفند بود ۶ روزه

آلان پس 5هفته و 5روز هستی برای قلب معمولا از 6هفته تا 8هفته میرن باز هر جور دکترت صلاح بدونه برات گلم 

بنظرم اپلیکیشن گهواره رو از بازار دانلود کن اشتراک بگیز خیلی کمک میکنه بهت پیام مشاور داره برای هر هفته و بهت میگه چند هفته هستی 

2706