2737
2734

من اهل نماز و روزه م ولی شوهرم اهل مشروب و این چیزا 

بالا ی ده ساله ازدواج کردیم 

تا حالا هر کدوم به دین خودمون بودیم 

ولی حالا که بچه هام بزرگ شدن 

پدرم بهشون نماز یاد داده و بهشون  گفته روزه بگیرن 

اما همسرم پشیمونشون کرده و نمیزاره

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا گاهی چیزی به ذهن آدم نمی رسه 🥲

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

وقتی میگیم اعتقادات مهمه ،میایید میگید نه مهم عشقه بله ولی بچه ک برای هر دو هست ،اشتبته کردید عزیزم نمیتونی اعتراض کنی مگه با زبان محبت ب راه بیاری 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740

بهشون گفته همین که آدم خوبی باشن و حق کسی رو نخورن و ذات درستی داشته باشن کافیه 

بچه هام هم یه کم ازش میترسن و به حرفش گوش میدن 

چه خاکی تو سرم کنم ؟!چکار کنم بچه هام عین باباشون نشن

بهتره بچه هاتو مجبور به کاری نکنی خودشون باید تصمیم بگیرن با کدوم راه پیش برن نه شما مجبور به نماز خوندش کن نه باباش مجبور به مشروب خوردنش کنن.‌..

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
با بچه هاتون صحبت کنید و بهشون راه درست رو نشونشون بدین

پدرشون مجبورشون میکنه که به حرفش گوش بدن

2706