2737
2734
عنوان

شوهرم نمی زاره بچه هام نماز بخونن و روزه بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 45 پست

حتی اگه الانم بچه هاتون مثل شما میشدن دو سال دیگه که میرفتن تو جامعه خودشون راه برعکسو انتخاب میکردن

منم دقیقا بچه پدرمادری مثل شماهام تا چند سال پیش مثل مامانم بودم ولی قرار گرفتن تو جامعه و فکر و تحقیق از مذهب و دین کامل دورم کرد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب شماهم ازخوبیهای دینداری بگین....

سعی کنین بهترین راهوانتخاب کنند..

یکی ازعواقب ازدواج بافردی که دیندارنیست شایدهمین باشه...

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
2728
بهشون گفته همین که آدم خوبی باشن و حق کسی رو نخورن و ذات درستی داشته باشن کافیه  بچه هام هم یه ...

تا ابد ک بچه نمینونن بزرگ میشن خودشون راه خودشو انتخاب میکنن

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
خب شماهم ازخوبیهای دینداری بگین.... سعی کنین بهترین راهوانتخاب کنند.. یکی ازعواقب ازدواج بافردی که ...

حتی اگه انتخاب کنن تو دلشون 

پدرشون رای شون رو میزنه 

بل توجه به اینکه کمی هم ازش میترسن

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
تا ابد ک بچه نمینونن بزرگ میشن خودشون راه خودشو انتخاب میکنن

بزرگ بشن دیگه به راه نمیان 

الان که بچه ن باید راه درست رو بهشون یاد داد

حتی اگه انتخاب کنن تو دلشون  پدرشون رای شون رو میزنه  بل توجه به اینکه کمی هم ازش میترسن

اونفدازخدابراش بگید که ترس دربرابرپدرش هیچ باشه🙂

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
2740
بهشون گفته همین که آدم خوبی باشن و حق کسی رو نخورن و ذات درستی داشته باشن کافیه  بچه هام هم یه ...

اخه حق با شوهرته

اما اگه خوده بچها دوست دارند نماز بخونن انجام بدن

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

ایه الکرسی رو به نیت رشد معنوی شون زیاد بخون

تقریباً هر رو روز

حتی یه دونه

جامعه الان همینطوریه فضای مجازی پسر ۱۵ سالهو دختر ۹ ساله نماز خون رو بی نماز میکنه

فقط پدر که تاثیر نداره

از خدا کمک بگیر

ایه الکرسی رو به نیت رشد معنوی شون زیاد بخون تقریباً هر رو روز حتی یه دونه جامعه الان هم ...

مممنونم مهربون

بزرگ بشن دیگه به راه نمیان  الان که بچه ن باید راه درست رو بهشون یاد داد

درسته

افرین به شما

اما چشمه باید خودش بجوشه

نه اینکه چاله بکنی سطل سطل اب بریزی

از خدا کمک بگیر

2706