2737
2739
عنوان

شب قدر چجوری حاجت سخت بگیریم؟

157 بازدید | 11 پست

مثلا آرزوهامون بنویسیم یا استغفار کنیم و....

ممنون میشم از تجربیاتتون بگین 

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

[QUOTE=] چقدر عجیبه،همه دنبال پول عشق آرزو مادیات هستن تو شبای قدر و غیره،و الا کسی با خود خدا کاری نداره،دنب ... [/QUOTE]

خدا مشکلی نداره شما مشکلی داری؟

خدا خودش گفته اجیب دعوه داع اذا دعان

اصلا شما از کجا میدونین من از خدا عشق و مادیات میخوام؟؟؟؟؟؟

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

از صمیم قلب دعا کن 

ان شاءالله  حاجت روا شی 💖

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=] چقدر عجیبه،همه دنبال پول عشق آرزو مادیات هستن تو شبای قدر و غیره،و الا کسی با خود خدا کاری ...

از خدا مادیاتم باید بخواهیم چه مشکلی داره

💐

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2731
از صمیم قلب دعا کن  ان شاءالله  حاجت روا شی 💖

ممنون عزیزم همچنین

2738
زیارت امام حسین  دعای توسل خواجه نصیر التماس دعا ،ان شاالله حاجت رواشی 🌹🤲

مرسی 💕همچنین

۱۰۰۰ استغفار و صلوات نادعلی دعای معراج مکرر

ممنون عزیزم💕

ممنون عزیزم همچنین

💐💖