2737
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43252 بازدید | 816 پست
شیرین بازیهای بچه ها فقط برای پدر و مادراشون جذاب و تو دل بروئه نه بقیه

اما درک ندارن که 🤕🤕🤕🤕

کرکرکر می‌خندن میگن وای چی بگیم بچه اس دیگه 

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میزبان یه رسمی داره چه اشتباه و چه درست...

میتونین عروسی شرکت نکنین اگر فکر میکنین رسم شون اشتباه است ...ولی نمیشه به میزبان گفت که اونجوری برگزار کنه که ما می پسندیم ...بلاخره اونا میزبانن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ایندشونو خوب بسازن الان ک ۹۵ درصد ازدواجا ب طلاق ختم میشه زندگیشونو ب نحو احسنت بسازن ی عده یادگرفتن ...

اینش ب ما ربطی نداره دیگ . ولی وقتی مراسمی میگیرن دیگ حداقل کاری ک میتونن بکنن اینه ک بچهارو تا حد ممکن کنترل کنن . بنظر شما این حرف من اشتباهه ؟؟؟

2728

همه چیز داره از اصلش جدا میشه و کاملا برعکس میشه

اصل عروسی برای نمایش و فیلم و کلیپ نبود 

برای سهیم کردن بقیه در شادی بود

حالا شده فقط مخصوص انواع آرزوهای عروس دوماد  و نهایتا یه کلیپ بی نقص نمایشی و تصنعی

دقیقا  امثال شما ک هی میگید بچه شیرینه خب هموناید ک بچه تون میره خراب میکنه هزینها مردمو

آخخخخ موافقم

اونایی که میگن بچه شیرینه بچشون بشددددتتتت بیتربیته 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

عزیزم شما حساب کن ببین سفارش غذا در تالار و رستوران برای هر نفر چقدر میشه؟؟ خب الان گرونیه همه ک وضعشون خوب نیست کل خانواده رو دعوت کنن. خودشم دگ مثل هواپیما و ... نیست ک بگن مثلا زیر 12 سال غذا مبلغش نصف میشه

اینش ب ما ربطی نداره دیگ . ولی وقتی مراسمی میگیرن دیگ حداقل کاری ک میتونن بکنن اینه ک بچهارو تا حد م ...

نه حرفت درسته

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
خانومایی که بهشون برمیخوره باید بچشونو خیلی خوب تربیت کرده باشن که زود جوگیر نشن حمله کنن به سن اونو ...

خارج از این بحث 

تربیت بچه اصلا به خانواده ربطی نداره بخدا

یه چیز ذاتی هست

فقط میشه به کارهای خوب عادتش داد

پسر بزرگ من بی نهایت مودب و سنگین بود از همون بچگی ، خیال میکردم تربیت منه 😅

ولی پسر دومم  واقعا شیطون و اجتماعی هست

با همه ایکی ثانیه پسرخاله میشه

بیرون میریم به همه سلام میکنه دست تکون میده بوس میفرسته😁😁

در حالیکه هر دو از یک خانواده ن ، ولی رفتارها متفاوته

خواستم بگم بچه شیطون جایی دیدین به حساب بی ادبی خانوادش نزارید 

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
اینش ب ما ربطی نداره دیگ . ولی وقتی مراسمی میگیرن دیگ حداقل کاری ک میتونن بکنن اینه ک بچهارو تا حد م ...

کنترل کردن درسته ولی اینکه بگن بچه نیار واسه خاندان ما توهین محسوب میشه همچین چیزی ببینیم دسته جمعی عروسی طرف نمیریم😁

خب اون شب خاطره ساز و تنهایی بگیرن مگه مجبورن دعوت کنند 

خب خیلی خانواده ها بچه ندارن و میرن و خیلی ها بچه دارند و نمیبرن و خودشون میرن ...

چرا تنهایی برگزار کنن وقتی میهمان مطابق خواسته شون وجود داره و زیادم هست

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

انصافا یه عالمه بچه اون وسط خیلی زشته، بچه باید تو مراسم باشه اما نه اون وسط ولو باشه و مادر بچه بیخیال اون گوشه نشسته باشه ، مامانش باید بدونه وقتی بچه میاره مراقبش باشه و جمع و جورش کنه ، صاحب مجلس گناه که نکرده بچه مردمو دعوت کرده ، بعضیا کلا عادت کردن بچه هاشونو هر جا که میرن رها کنن حالا بقیه هم ناراحت میشن مهم نیست 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
نظرات متفاوته و تصمیم بر عهده عروس داماده. 

و تصمیم نهایی بر عهده مهمان هم هست که بچش رو انتخاب کنه یا عروسی رو😊

من مجردم ولی فکرشو میکنم بچه گریه کنه چون دعوت نیست چون مامانش و باباش خوشکل کردن دارن میرن عروسی و اون به جرم بچه بودن نمیتونه بره دلم می‌شکنه.

بچه ها دوست دارن عروس رو ببینن خب چقدر صبر کنن تا بزرگ بشن.

عروسی ای که همون اول با دل های شکسته و چشم گریان پاک ترین انسان های روی زمین شروع بشه خدا قهرش نمیگیره یعنی؟

2706