2733
2739
عنوان

خسته ام از زندگی کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واا کم دردسر دارم اینم روش راهی برای برطرف شدنش نیست گلمم لطفا بگو چیکار کنم

بببین عزیز واقعااگه شرایط تراپی داری برو چون خوب نمیشه خود به خود مثل مردابه هرچی دست وپا بزنی بیشترغرق میشی

https://harfeto.timefriend.net/17104028805074ناشناسمم
بببین عزیز واقعااگه شرایط تراپی داری برو چون خوب نمیشه خود به خود مثل مردابه هرچی دست وپا بزنی بیشتر ...

جایی که هستم همه سرشون تو ک.ن زندگی بقیه س همین الانم کلی حرف برام درآوردن اگه برمم دکتر که دیگه ابرویی برام نمیمونه مخصوصاآوقتی بفهمن برای چی میرم

2740
۲۲ سالمه مجردم از خودم و خانواده ام خستم همه بهم گیر میدن البته خودم کم مشکل ندارم دیگه چیزی حالمو خ ...

شما تو این سن مجردی اینجوری وای بحال سنت بالا بره ازدواج کنی شما هنوز مشکلاتی ندیدی

چی بگم والله منم وارد ۴۰ سالگی شدم و تک و تنهام  دیگه چقد مگه میخوام عمر کنم زدم به بیخیالی

هعیی واقعا روزگاآر بدی شده همیشه به خودم میگم نوبت منم میرسه ولی خوب هرروز بدتر از دیروزه برام 

.

از ته دل براتون دعاا میکنم که خانواده تشکیل بدید و از تنهایی دربیاید داداش گلم🌹

هع یی واقعا روزگاآر بدی شده همی شه به خودم میگم نوبت منم میرسه  ولی خوب هرروز بدتر از دیروزه ...

ممنونم

ان شاء الله شما هم اینده خوبی در انتظارتون باشه و یه مرد خوب قسمتتون بشه که لایق شما باشه

منم همینطور، ولی به خودکشی فکرنمیکنم، عمیقا دوست دارم همین الان، همین امروز پایان زندگیم باشع، خدا منو ببره

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت