2737
2739

بعضی از نینی سایتیا بیشور هستند که نمیدونن نباید به چیزایی که یه نفر میگه بگن چرت 

واقعا برات متاسفم که فک کردی دارم چرت و پرت میگم و توی تاپیکم که یه ایده معنوی بود دعوا راه انداختی 

واقعا خیلی بد بختی 

حیف این سایت که پر شده از آدمای مزخرفی مثل تو 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ناراحت نشو منم اول می گفتم چقدر این دخترها بی ادب شدن می گن چرت نگو بابا . در حقیقت یعنی می گن باور نکردیم منتها  این به بدترین حالت و کلمه که همون چرت و پرت نگو هست اش می گن . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ناراحت نشو منم اول می گفتم چقدر این دخترها بی ادب شدن می گن چرت نگو بابا . در حقیقت یعنی می گن باور ...

من رفتم تایپیک رو خوندم

منظورشون یه جور به طور غیرمستقیم تحقیر شهدا و منکر شون بود

2740
الان رفتم پستای تاپیکت رو دیدم حالا یه سری اعتقاد دارن یه سری ندارن شمام نباید اینجوری برخورد میکردی ...

شما اول کامنتای اونو بخون درضمن من اول محترمانه گفتم برو بیرون ولی توی تاپیکم دعوا راه انداخت بعد بهش گفتم گمشو برو

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

گاو ان اونا 

ولش کن فکرت و به هم نریز واسه یه مشت گاو

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

من تاپیک قبلتو خوندم 

اگه منم به رگبار فحش نمیبندید باید بگم این ایدتون دلیل شرعی نداره.فقط یه چیز دلیه.

منم قبولش ندارم

اون کاربر فقط گفت چرته.ولی شما.  و یکی از کاربرای دیگه خیلی بد فحشش دادید

اگه انقدر که به شهدا اهمیت میدید یکم از اخلاقشونو سرلوحه ی زندگیتون میکردید اینجوری نمیشد.

الان رفتم پستای تاپیکت رو دیدم حالا یه سری اعتقاد دارن یه سری ندارن شمام نباید اینجوری برخورد میکردی ...

ب شهید اعتقاد داشتن یا نداشتن نداره

شهید کسیه که بی هیچ چشم داشتی برای همون خانوم رفته مرده ما تا آخر مدیون شهدا ایم ربطی به دین و مذهب نداره اونا بخاطر وطن رفتن نه دین

من تاپیک قبلتو خوندم  اگه منم به رگبار فحش نمیبندید باید بگم این ایدتون دلیل شرعی نداره.فقط یه ...

منم نگفتم دلیل شرعی داره اگه عنوان رو بخونی نوشتم اااایییددددههههه ایده 

یعنی میخوای اجرا کن نمیخوای نکن 

بعدشم اول اون شروع کرد نه من 

ب شهید اعتقاد داشتن یا نداشتن نداره شهید کسیه که بی هیچ چشم داشتی برای همون خانوم رفته مرده ما تا آ ...

اون کاربر اتفاقا اعتقاد هم داشت گفت یکی از اقوامشون هم شهید شدن و باهاش درد و دل میکنه .

ولی موافق ایده ی استارتر نبود .یه کاربر دیگه بهش گفت بی پدرو مادر و براش نی نی یار تگ کردن

این حجم از واکنش بعضیا طبیعی نیست اصلا

منم نگفتم دلیل شرعی داره اگه عنوان رو بخونی نوشتم اااایییددددههههه ایده  یعنی میخوای اجرا کن ن ...

به هرحال طرز برخورد شما درست نبود .اون یه چیزی گفت شما میتونستی قشنگ تر برخورد کنید

2706