2733
2734
پرستارم ۱۱ میلیون ‌حقوقش نقش مثبت داشته ولی علاقه  ای ندارم به کارم😅

چجوری پرستاری ۱۱ میگیری

سابقه ت چند ساله 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری پرستاری ۱۱ میگیری سابقه ت چند ساله 

به نظرت زیاده یا کم؟ 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
2731
به نظرت زیاده یا کم؟ 

پسرداییم طرح میگذرونه یعنی سال اولشه که تو بالین کار میکنه

۱۴ و نیم حکمشه

با تعرفه و اضافه کار میشد ۲۰ میلیون حقوقش 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

من بابام معلم بود چون همیشه حقوقش کم بود و نمی رسید تا اخر ماه حتی کنکور رتبم خوب بود و مجاز فرهنگیان بود راحتم قبول میشدم نرفتم.کلاحقوق بابام کلی جوری تو ذهنم نقش بسته کلا باور ندارم معلمی و رفاه تو زندگیشو

2740
من بابام معلم بود چون همیشه حقوقش کم بود و نمی رسید تا اخر ماه حتی کنکور رتبم خوب بود و مجاز فرهنگیا ...

منم دقیقا اینجوری بودم 

فرهنگیان رو انتخاب نکردم

با اینکه کارش راحت تر بود 

معلمم چون 9تومن باافزایش حقوق تقریبا.خداروشکرکارموخیلی دوسدارم پولشم برکت داره برام شوهرمم معلمه خرج ...

سابقتون چند ساله؟

دبیر رسمی آموزش و پرورش هستید؟

من بابام معلم بود چون همیشه حقوقش کم بود و نمی رسید تا اخر ماه حتی کنکور رتبم خوب بود و مجاز فرهنگیا ...

حالا مامانم سالن زیبایی داشت ولی ما بچه ها پول تو جیبیمونو از مامانمون میگرفتیم چون هر وقت میگفتیم بابا پول بده میکفت ندارم یعنی فقط سربرج میشد ازش پول گرفت

کمه

آره خوب پرستارها دو گروه هستن. 

گروه اول که استخدام رسمی بيمارستان های تأمین اجتماعی هستن حقوقشون خیلی خوبه. خواهر من بالای 20 می گیره. 

گروه دوم که استخدام وزارت بهداشت هستن حقوقشون خیلی کمه. 8-9 تومان می گیرن. اگه اضافه کار و شیفت بمونن یه کم بیشتر میشه. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
آره خوب پرستارها دو گروه هستن.  گروه اول که استخدام رسمی بيمارستان های تأمین اجتماعی هستن حقوق ...

نه پسرداییم مال وزارت بهداشت،کلا کسی که طرح میره اولش میره وزارت بهداشت

اصلا پرستاری وجود نداره ۹ میلیون حقوق بگیره 

من نمیدونم چرا میگن ۹ میلیون 

کادر آیسیو ۶ میلیون یا ۵ میلیون فقط تعرفه میگیرن 

۱۵ میلیون حقوق خودشون 

اضافه کاری هم جدا 

تامین اجتماعی زن پسرخالم کار میکنه ماهی ۲۵ به بالا میگیره