2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آره خوب پرستارها دو گروه هستن.  گروه اول که استخدام رسمی بيمارستان های تأمین اجتماعی هستن حقوق ...

شما خواهرتون سال اولی که استخدام شدن داخل تامین  اجتماعی چقد میگرفتن؟ الان سابقشون چندساله 

2740
شما اطلاعاتت اشتباهه  

عزیزم مامان خودمم پرستاره 

خودمم دانشجوی پرستاری هستم

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
شما اطلاعاتت درست نیست دخترم

مامانم پرستاره 

سابقه کاریش ۲۳ ساله

خودمم دانشجوی پرستاری هستم 

خانوادمون ۸۰ درصد پرستارن

والا همشون اینجورین

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
عزیزم مامان خودمم پرستاره  خودمم دانشجوی پرستاری هستم

من اطرافیانم  ۷ رو کم کم میگیرن.با اضافه  کاری روش میاد.خودم به تازگی استخدام تامین شدم. شما گفتید ۵ یا بد متوجه شدم 

من اطرافیانم  ۷ رو کم کم میگیرن.با اضافه  کاری روش میاد.خودم به تازگی استخدام تامین شدم. ش ...

نه من گفتم تعرفه ۵ میلیون میگیرن(همون کارانه قدیم که الان بهش تعرفه میگن)

حقوق و اضافه کاری هم جدا

مامانم پرستاره  سابقه کاریش ۲۳ ساله خودمم دانشجوی پرستاری هستم  خانوادمون ۸۰ درصد پرستا ...

پس احتمالا بیمارستانهایی که ما استخدامیم، با ما خصومت شخصی دارند که انقدر تفاوت داره با حقوقهای دریافی شما

پس احتمالا بیمارستانهایی که ما استخدامیم، با ما خصومت شخصی دارند که انقدر تفاوت داره با حقوقهای دریا ...

شما چقدر میگیرید؟

سابقتون چقدره؟

یکیم اینکه کارانه و اضافه کاری چقدر میشه براتون

حقوق کارمندان در ادارات مختلف با مدرک یکسان هم باهم خیلی فرق داره.مثلاهمسرم بامدرک کارشناسی و۱۵سال سابقه۱۰تومن میگیره،ولی دوستش تو اداره دیگه با مدرک دیپلم و۷سال سابقه نزدیک۲۰تومن میگیره.....ادارات باهم فرق دارن بااینکه همه کارمند دولت به حساب میان.

خدایا بی نهایت شکرت
2706