2733
2739

کیف دنیارو بکن برو کار کن زندگی کن

میدونم کلیشه ای شده اما به خدا ازدواج مزخرف ترین اتفاق زندگی ماست مرد خوب انگشت شماره 

خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا بخاطر تنهایی وارد رابطه ای نشو... به نظر من حتما واسه خودت معیارهایی داشته باش ک وقتی بخوای وارد رابطه هم بشی حداقل طرفت شصت _هفتاد درصد از معیارهاتو داشته باشه(ولی هیچ وقت بخاطر معیار تنهایی نرو ت رابطه ای، خودت قربانی میشی:/) 

نگران هم نباش قشنگم به وقتش یه فرد با اصالت میاد ت زندگیت❤

عزیزم از خواسته هات یکم کوتاه بیا خب البته اگ برات مقدوره

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

من و تو و خیلی های دیگه همینیم😇چیزی ک باز باور کنیم فعلا   لذت و استفاده کنید تا بعد خدا کریمه...ان شا الله خوبش نصیبمون شه...امشب دعامون کن دلت پاکه

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2740

سعی کن توی محیطای سالم اجتماعی شرکت کنی ...اگر ضعف و ایرادی در شخصیتت هست سعی کن برطرفش کنی با کمک مشاور .... و از خدا هم بخواه که یه مورد خوب سر راهت بزاره ازدواج خوبش خوبه بدشم خیلی بد پس باید مراقب باشی ...تنهایی ام واقعا میشه گفت زجر اوره 

به نظرم در مرحله اول آدم باید خودشو ارتقا بده از لحاظ مرتب بودن قشنگ صحبت کردن مهارت های زیادی یاد بگیره 

درس بخونه کلا از خودش به شخصیت خوب بسازه وقتی اعتماد به نفس داشته باشی خیلیا دوست دارن به دستت بیارن حالا اگه این وسط کسی هم پیدا نشد دیگه چاره ای نیست حداقل خودت یه دختر موفق شدی 

کیف دنیارو بکن برو کار کن زندگی کن میدونم کلیشه ای شده اما به خدا ازدواج مزخرف ترین اتفاق زندگی ماس ...

حققق تا مجردین از زندگیتون لذت ببرین... یعنی هر کسی که ازدواج کرده این نصیحتو بهم میکنه ک تا میتونی برای خودت خرج کن و بیشتر برای خودت زمان بذار؛ ازدواج کنی مسولیت هات بیشتر میشه و زمانت تقسیم میشه خیلی کم واسه خودت دیگه وقت داری

نمیدونم بعضیا که میکن تنهایی خیلی خوبه و برای خودت عشق و حال کن ....تا حالا تو عمرشون یکسال یا اصلا یکماه تنها زندگی کردن که بفهمن خونه ای که توش هیچکس حز خودت نباشه و هیچ رابطه عاطفی نباشه چطور میشه تحمل کرد !!!انسان ذاتا اجتماعیه و ذاتش از تنهایی بیزاره چطور از چنین موجودی انتظار دارین تاآخر عمر بتونه تنهایی دووم بیاره؟!