2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتا بعد عید دیگه اصلا حس درس ومدرسه نیس 

واقعااه انقدرحرصم گرفته بخدا

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728

من هنوزتکلیفای عیدانه اش هم حل نکردم اصلاحسش نیست بازبون روزه دوتابچه روچجوری بچرخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
واقعااه انقدرحرصم گرفته بخدا

امسال دخترم پیش دبستانیه از الان به این فکر میکنم چطور خوابشو تنظیم کنم چطور بهش بفهمونم باید تکلیف انجام بده و....واقعا سخته 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
امسال دخترم پیش دبستانیه از الان به این فکر میکنم چطور خوابشو تنظیم کنم چطور بهش بفهمونم باید تکلیف ...

یادمیگیره زودیادمیگیرن ذهن بچه خالیه خودبخودمیره جلو نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادمیگیره زودیادمیگیرن ذهن بچه خالیه خودبخودمیره جلو نگران نباش

انشالله همینطور باشه دوس ندارم زده بشه یا از مدرسه بدش بیاد 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40