2737
2739
عنوان

نمیدونم پسرم چرا تب کرده

127 بازدید | 28 پست

سه روز پیش از کنار چند تا بچه ابله مرغونی رد شدیم.قبل اینم چند روز پارک بردم باز اونجا دیدم چند تا بچه مبتلا بودن دیروز یکم تب داشت امروزم همینطور.بردم دکتر گفت یه گوشش عفونت کرده کلیم دارو داد. گفت ابله هم دراورد دارو ها بده. الان پاشویه کردم تب نداره تبشم خفیف بود بالاتر از ۳۸ نرفته. الان یعنی ابله گرفت؟ یا به خاطر گوشش بود

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آبله‌س تب آبله توی بچه‌ها معمولا خفیفه ولی من که 20 سالگی گرفتم پوکیدم از تب

به نظرت چند روز از تب بگذره دونه میزنه؟ من خیلی حساسم دست خودم نیست از یه طرف میگم الان بگیره راحت تره از یه طرف میرم بیرون چشام چهار تا میشه کی سالمه که مریضه 😞

احتمالا بخاطر عفونت گوشش هست  آنتی بیوتیک دوره کامل بخوره انشاا... خوب میشه ضمنا ظرف وحوله &n ...

کواموکسی کلاو وسیله هاش جدا هست من و همسرم بچگی گرفتیم من برا خودمم استرس گرفتم چون بدنم به شدت ضعیف شده میترسم زونا بگیرم😑

2740
به نظرت چند روز از تب بگذره دونه میزنه؟ من خیلی حساسم دست خودم نیست از یه طرف میگم الان بگیره راحت ت ...

مادری دیگه گلم. حق داری. حقیقتش پسرای من هنوز نگرفتن. ولی من که گرفتم 3روز تب شدید داشتم بعد‌ تازه دونه‌ها ریخت بیرون. وحشتناک بود.

ولی دختر جاریم که زمستونی گرفت یه تب خفیف داشت. روز دوم هم دونه‌ زد. کلا 37تا دونه بیشتر نزد. 9 سالشه. شمرده بودشون😅

خب احتمالش زیاده که گرفته باشه فردا پس فردا هم بزنه بیرون... موندن برا چی بچه ی آبله ای رو میارن پار ...

حالا بقیه هیچی خود بچه نیاز به استراحت و مراقبت و محیط تمیز داره ..‌. 

متاسفانه ویروس جدید اومده نگران نباش بهش مرتب چیزای  با طبیعت خنک بده بخوزه و تبش رو کنترل کن تا زودتر از بدنش خارج شه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
مادری دیگه گلم. حق داری. حقیقتش پسرای من هنوز نگرفتن. ولی من که گرفتم 3روز تب شدید داشتم بعد‌ تازه د ...

عه چه جالب منم نه سالگی گرفتم ولی خب بدنم پر شد سرم پر ابله بود. شما بچه هات کجا بودن ازت نگرفتن؟

2706