2737
2734

دیشب همه داشتن میرقصیدن تو جمع خانواده شوهرم

بعد منم به اصرار خاله شوهرم رفتم باهاش رقصیدم

و فیلم گرفتن و وقتی فیلمو دیدم اولش خوب بود بعد یهو وقتی نزدیک شدم به لنز دیدم لبم کجه لبخندم بدجوره خلاصه اصلا شبیه اونی ک خودمو تو اینه میدیدم نبودم

خدا میدونه بقیه فیلما چطور شدم

بعد به شوهرم نشون دادم گفت تو کلا مدلت همینجوریه در حالی که زیاد ندیدم تو فیلما اینجوری بشم

کلا اعتماد به نفسمو از دست دادم 

اگ تو بقیه فیلمام همینجوری افتاده باشم چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونی چرا چون اینه برعکس مارو نشون میده یعنی تصویر مارو معکوس میکنه واقعیتمون اون شکلی نیست واقعیت اینه جلو اینه اینه بذاری قیاقتو تو اینه دوم ببینی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نه موقع لبخند کج میخندم

ما یه معلم فیزیک داشتیم اونم خندیدنی کمی دهنش منحرف میشد 

بچه پسرخالمم اینجوریه از بچگی،یعنی مادرزادی 

دهنش درسته ها کلا،حتی حرف زدنی درست میحرفه ولی خندیدنی کج میشه 

مال شما هم مادرزادی اینجوریه؟

بعدشم اتفاقا خیلی قشنگ تر میشن اینجوری خندیدنی

چیزی‌ نیست که بگی اعتماد به نفس از دست میدم و...

خودت رو دوست داشته باش عزیزم

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2738

منم بااینکه بقیه میگن خشگلم ولی وقتی توی فیلم‌خودمو میبینم دلم میخواد بیارم بالا از بس که بدم میاد بعضیا واقعا بد عکس و بد فیلم هسن و قیافشون یه مدلیه که توی فیلم بد میشن منم اینحوری ام 

ما یه معلم فیزیک داشتیم اونم خندیدنی کمی دهنش منحرف میشد  بچه پسرخالمم اینجوریه از بچگی،یعنی م ...

اخه موقع حرف زدن دست خودم نیست یعنی خودم متوجه نمیشم اما دهنم به سمت پایین میره یه چیزی مثل لبخند برعکس

خودم این حالتو دوس ندارم

منم بااینکه بقیه میگن خشگلم ولی وقتی توی فیلم‌خودمو میبینم دلم میخواد بیارم بالا از بس که بدم میاد ب ...

دقیقا بقیه بهم میگن خوشگلم اما من واقعا تو فیلم ضایع بودم

دقیقا بقیه بهم میگن خوشگلم اما من واقعا تو فیلم ضایع بودم

اره مهم نیست مهم اینه خودت خشگلی منم وقتی فیلم میبینم از خودم خیلی بدم میاد میگم اگه من اینم پس زشت ترین ادم دنیام

اخه موقع حرف زدن دست خودم نیست یعنی خودم متوجه نمیشم اما دهنم به سمت پایین میره یه چیزی مثل لبخند بر ...

دقیقا اینجوری که میگم هستی

بچه پسرخاله منم اینجوریه،معلم فیزیک دبیرستانمم اینجوری بود

مادرزادی هستش این موضوع 

اتفاقا من خیلی دوست دارم واقعا ناز میشن و خاص

گلم هیچ اشکالی نداره،اصلا بابتش ناراحت نباش

چون حساس شدی میگی دوست ندارم وگرنه مطمئنم خیلیم خوشگلی💋😍

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2706