2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خسته شدم از بس مشکلات مو به خانواده ک گفتم همشم پشیمون میشم ک اینقد شوهرمو کوچیک میکنم البته شوهرمم بی تقصیر نیست ولی همش خودمو سرزنش میکنم ک سیاست ندارم دلم می‌خواد شوهرمو اینقد جلو خانواده م کوچیک نکنم از طرفی از فشار مالی دارم داغون میشم نمی‌دونم مشاور به دادم میرسه یا ن😓

2728

خانم دکتر فرزانه فردین فر عالی هستن 

باور کن تبلیغ و این جور چیزا نیست 

واقعا عالی هستن 

ایشون الان یک سالی مهاجرت کردن استرالیا .

بزنید تو اینستا میاد اسمشون .

به انگلیسی بزن 

بعد خودش راهنماییت می‌کنه چه جوری آنلاین مشاوره بهت بده 

من اون زمان که ایران بودن از طریق واتساپ مشاوره گرفتم با ایشون

2740
ممنون❤️

وسط های صفحه ۳ مطالبی فرستادم تو این تاپیک  برو بخون ان شاالله به دردت بخوره گلم . فقط باید سیاست و تجربه کسب کنی شوهرت بشه بردت با خوندن مطالب همسر داری به دست میاری سیاست .. .. به یک خرما سه بار صوره عصر بخون بده شوهرت بخوره خیلی تاثیر داره صبور میشه ..خودتم بخور یک بار که انجام بدی دیگه هی انجام میدی اینقدر که نتیجش خوبه .. باقی کارایی که توی تاپیک گفتم هم انجام بده ان شاالله خوشبخت و عاقبت بخیر باشی گلم ♥️🟢🔵👇👇

کار دیگه که از دستم بر نمیاد برات فقط همین پیاما رو گفتم شاید به دردت بخوره 

ردیف دوم روی 8C% نگه دار بعد باز کردن تا بری تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13123029/%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b2%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%af%d9%85-%d9%85%db%8c%d8%a7%d8%af

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
بی شک استاد الیاس دیواندری تو ایتا

ممنون ترجیحم اینه خانم باشه من خیلی بغض و گریه میکنم نمی‌دونم حرف بزنم خانم باشه معذب نمیشم بعد کلا حضوری راحت ترم به نظرتون حضوری برم بهتره؟ حضوری بخوام برم شهر نزدیک مون باید برم شهر خودمون مشاور خوب نیست 

وسط های صفحه ۳ مطالبی فرستادم تو این تاپیک  برو بخون ان شاالله به دردت بخوره گلم . فقط باید سیا ...

دست بزن اینا نداره خیلیم بصورت همین صبوریش دیوانه م کرده 

2706