2737
2739
عنوان

کاش جرئتشو داشتم

107 بازدید | 7 پست

خستم دلم نمیخواد ازدواج کنم دلم میخواد درس بخونم شاغل بشم ولی درسم نمیخونم

بابام خیلی گیر میده

دعایی برای مرگ هست؟نمیتونم خودکشی کنم جرئتشو ندارم

امشب تیغ روبرداشتم ولی نتونستم یک ساعت زیردوش حموم بودم ولی بازم نتونستم

دستامو خط خطی کردم با چاقو البته سطحی ولی نتونستم از اون دنیا ترسیدم 

ای کاش خودکشی گناه نبود

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

وا دختر نکن این چه کاریه 

؟

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نکن مشورت کن من مشاور خوب سراغ دارم

باخیلی از مشاور ها رایگان وآنلاین صحبت کردم

هیچکس منودرک نمیکنه

بابامم بهم پول نمیده که حضوری برم مشاوره

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

https://uupload.ir/view/vid_20240328_025538_561_fox2.mp4/

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
وا دختر نکن این چه کاریه  ؟

خودمم از خودم بدم میاد

هیچکس منو دوست نداره دیگه دلم نمیخواد زنده بمونم

2740