2737
2739
عنوان

یکی عکسمو برداشت تهدیدم کرد

166 بازدید | 12 پست

یکی عکسمو از پروفایلم برداشته بود گذاشته بود پروفتیلش اومد تهدیدم کرد اگه عکس لختی ندی رو عکست یه جمله بی ادبی مینویسم عکس من با مقنعه بود بعد بهش گفتم من ابرو برام مهم نیس هیچکسم باور نمیکنه کسی بیاد رو عکس خودش همچین چیزی بنویسه اخرش نوشت گذاشت پروفایلش رفتم بابامو بیدار کردم گفتم قضیه رو بابام ویس گرفت چندتا فحش بهش داد که عکسو پاک کن یکم مقاومت کرد بعد من بهش گفتم من اگه از ابروم میترسیدم هیچوقت هیچی به بابام نمیگفتم پس پاکش کن ازت شکایت میکنم بعد گفت شماره مجازیه نمیتونی شکایت کنی بعد دیگه از ویسای بابام ترسید پاک کرد منم بلاکش کردم چتاهم دوطرفه پاک کردم اونم بلاکم کرد الان ترس وجودمو گرفته نکنه باز ازش استفاده کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دیگه کاری نمیتونه بکنه با اون عکسای با حجاب درسته؟ اگه میتونست که پاک نمیکرد ادامه میداد نه؟

نه فقط خاسته تورو اذیت کنه بترسونتت شاید مثلا کاری براش کنی  دیده زده ب کاهدون ، بعضیا میترسن دیگه

دلت خوش انقد عکسا لختی تو اینستا پر  کسی نمیاد از این غلطا کنه بعدم فتا زیر سنگ حتی اکانت مجازی ...

اخه من هیچی ازش ندارم که شکایت کنم بعد بلاک کردن اسمشچ عوض کرد ایدیشم پاک کرد تو بلاک لیستم گمش کردم شایدم دیلیت اکانت زد 

اخه من هیچی ازش ندارم که شکایت کنم بعد بلاک کردن اسمشچ عوض کرد ایدیشم پاک کرد تو بلاک لیستم گمش کردم ...

برات مهم نباشه هیچی نمیکنه اون خواسته ازت عکس بکشه ک فرداش بکشت خونه و.. ک توام دمت گرم دمش قیچی زدی تهشم اینه چنین غلطی کنه کل فامیل میدونن پروفت بوده ی مریض برداشته