2733
2739
عنوان

خوابم میاد میترسم بخوابم🥴

139 بازدید | 12 پست

شوهرم باید ی سر میرفت سرکار میومد . گفت تا ۳ونیم بیدار بمونیم ک من میرم  بشینیم پادری ببینیم منم گفتم باشه الان نیستش ساعت ۵ میاد پشیمونم چرا نخوابیدم😑میترسم چشامو ببندم... دیدین وقتی تنهایی صدا از هرجایی میاد از تلویزیون و یخچالو دیوار و ... .

آیت الکرسی بخون هر چقدر بیشتر بخونی ترست کمتر میشه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آیت الکرسی بخون هر چقدر بیشتر بخونی ترست کمتر میشه 

مشکل از فکرمه😂الان هرچی فیلم ترسناک دیدم جلو چشممه‌ شوهرم گفت سعی کن بخوابی لامپ کوچیک توی رختکن روشن کرد واسم . کلی صدا ازونجا اومد انگار یکی با انگشت میزد ب کمد اروم اروم. رفتم خاموش کردم لامپ اتاقو روشن کردم صداش قط شد

2738
خسته نیستی خابت نمیاد من خسته باشم هیولام توخونمون قدم بزنه ازخستگی غش میکنم میخابم

صبح دیر پاشدم . ولی خب از عصر کلی درس خوندم بعدش دونوع غذا پختم و مهمون اومد . وقتی رفتن همه جارو تمییز کردم مردم از خستگی. الانم چشمم درده ولی چ کنم میترسم ببندمشون

صبح دیر پاشدم . ولی خب از عصر کلی درس خوندم بعدش دونوع غذا پختم و مهمون اومد . وقتی رفتن همه جارو تم ...

ای خدااااا😂😂😂😂مثلن چشاتوببندی چی میشه آخه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)