2737
2739

متاهلا لطفا میگین مثلا خونه فامیلای شوهر یا مادرشوهرتون همه ی کارمیکردین؟

از کمکی تو اشپزی و خریدو ظروف چیدنو شستن و جارو و...

من ب یکی از اشناها که عروس مون ب‌حساب میادم تو خانواده  گفتم انقدر همه ی‌ کارارو قبول نکن 

یه کارو بگیر یا فقط ظرف بشور و اینا خلاصع بد گفت نه اگه کار نکنی پسفردا حرفه پشت سرت و میگن بلد نیستو ...

بنظرتون حرفش درسته؟یا غلط ب تجربه شما چی درسته 

🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوران عقد چون 3تا جاریام بلند میشدن به کار کردن و فقط آقایون بودن زشت بود من تنها بشینم. منم بلند میشدم یه کمکی ‌می‌کردم. ولی نه اینکه یه تنه ظرف بشورم. کلا کمکی بودم. در حد اینکه آغا منم هستم😅ضمن اینکه حرف مردم به یه ورمم نیست😁

2740
بی مزه ها ینی چی فداتشم؟

ینی بتمرگه هیچ کار نکنه

خوشمزم ینی زیادی کار کنه.

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

هنه کار نمیکردم فقط در حد سفره آوردن و بردن و ظرف شستن البته فقط خونه مادرشوهرم ، بعد عردسی خونه مسن تر های فامیلشون هم در همین حد

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

نه 

من مهمون میرم ، مهمون میام

هیچوقت خونه ی بقیه کار نکردم و نمیکنم

در مقابل هم اجازه نمیدم کسی برام کاری کنه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
والا من بهش میگم حالا درسته عقده ولی قشنگ داره دور ازجون خودشو تو نقش کوزت میزاره ، گفتم شاید من مجر ...

خیلی اشتباه میکنه چون لطفش تبدیل میشه به وظیفه و یبار نکنه طلبکار میشن ازش

در حد ظرف شستن سفره جمع کردن اونم وقتی دختراش نمیکردن منم انجام نمی‌دادم میانه رو باش ..ولی وقتی خود مادرشوهر کاری ازم میخواست انجام میدادم اونم بستگی به ادمش داره البته

خدایا دوستت دارم
2706