2737
2739

کتاب گتابخانه نیمه شب رو میخوام بخونم هم صوتی شو دارم هم الکترونیکی ش رو 

به نظرتون کدومو بخونم ؟؟

دلم میخواس متنی هرو رو بخونم ولی توی صوتیش از اینا هست که صدای شخصیت ها که حرف میزنن عوض میشه لامصب صدای شهصیت های مردش خیلی خفنه اصلا دلت میره 😬😬😂😂 چی کار کنم به نظرتون 

من کاغذیشو خوندم قشنگ بود

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صوتیش یک حال دیگه داره 

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 
2728
2738
به نظرم خود کتابش رو بخر یا قرض بگیر چون جملات و تیکه هایی داره که قشنگ باید کتابو ببندی بشینی بهش ف ...

خوب میتونم صداشو قطع کنم یا پی دی اف رو بزارم کنار بشینم بهش فک کنم 😬😅