2737
2734

کاش بمیره راحتشم خجالت نمیکشه زندگیم نابودکرده بادوتابچه انگارمن گناهکارم اون امام یه جوری قیافه گرفته وای خدامیگه خوب میکنم میکشم ازحرص دارم میمیرم خیلی بیخیاله

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیالیشون دست خودشون نیس چون مغز ندارن بگو بدرککککککک اینقدرررر بکش تابمیری والا

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2742

دست پیش گرفته پس نیفته 

الهی که اینقدر مخدر گرون بشه تا هرچی معتاده ترک کنه 

این مرزبان های طفلک هم کشته نشن گردن هرچی مواد فروشه هم خرد بشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
بیخیالیشون دست خودشون نیس چون مغز ندارن بگو بدرککککککک اینقدرررر بکش تابمیری والا

اصلااحساس شرمندگی نداره خیلی پررو حرصم میگیره

کلا مواد مغزو تعطیل میکنه

ادما معتاد که میشن دیگه رحم نمیفهمن . درک درستی از زندگی ندارن . همرو مقصر میدونن . حتی ناموس هم نمیفهمن دیگه

براهمین بعضیاشون زن و بچشونم میفروشن یا دیگه بفکر نون زن و بچه نیستن

چون مواد باعث میشه قسمت درک مغزشون از بین بره

به هیچ عنوان جلوی یه آدم معتاد قرار نگیر چون خودت آسیب میبینی کنارش باشی بهتر کنترل می‌کنی متاسفانه اعتیاد یه مرزی داره تا به اون عجز نرسه تصمیم به ترک نمیگیره ولی اگه زندگیتو دوس داری کنارش باش اصلا با دعوا و کل کل نمیشه باید روحشو در اختیار بگیری بتونی قانع کنید ترک کنه 

کلا مواد مغزو تعطیل میکنه ادما معتاد که میشن دیگه رحم نمیفهمن . درک درستی از زندگی ندارن . همرو مقص ...

خیلی غیرتیه نمیزاره جایی برم واسه خوراک ولباس کم نمیزاره ولی خیلی پررو

2706