2733
2734

من اصلا قبلا این طوری نبودم جدیدا خیلی غبطه دیگران و میخورم.

ی مدته یکم شرایطمم بهم ریخته نمی تونم اون جور که باید خرج کنم و این خیلی عذابم میده. کلا میبینم من برای هر چیزی که بدست بیارم باید کلی تلاش کنم و کار کنم و حساب کتاب کنم بعد بعضیا راحت تا ی چیزی میخوان میگن و در لحظه فراهم میشه غبطه میخورم واقعا خستم دیگه این مستقل بودنه پارمم کرده خسته شدم تو این وضعیت.به خاطر همین جدیدا حس می کنم حسود شدم و خیلی ناراحتم .همش تو دلم میگم خدایا چرا من نباید ی بار طعم ارامش و راحتیو بچشم.بازم خدارو شکر خودم و خدا رو دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

آره .

چون برای رسیدن به یک هدفی تلاش کردم و نرسیدم :(

بقیه رو میبینم که رسیدن  به اون هدف مورد نظر من .

غبطه میخورم

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

من راستش به زندگی کسی غبطه نمی‌خورم چون میگم هر کی نون بازوی خودشو میخوره

ولی به کسی که کربلا میره خیلی غبطه میخورم بیشترش به حال خودم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله

من به مسائل مالی اصلا ولی سرکارم میدی گ بعضیا هرکاری میکنن احترامشان بجاست ولی من مثلا بخاطر،اینکه مسخره شدم یا توهین کردم جواب دادم میگن بی ادب و اینا یا کلا تو رفیق و همکار،شانس نداشتم به هرکدومشون خوبی کردم آخرش بهم نارو زدم اینکه تو محیط کار و جمعشون تنها بودم ولی بعصیا علی رغم افاده لی و بدجنس بودن همه دورشون بودم خیلی دلگیر میشم

2706