2737
2739

من کوکوی هویج درست کردم به این صورت که هویج رو گذاشتم پخت له کردم و بعد چند دونه تخم مرغ زدم و ادویه فقط زعفران و نمک زدم و ریختم در ماهیتابه روحی.. مزش خیلی خوب بود اما چسبییییییییده بود به قابلمه و معلوم بود اون جاهایی که چسبیده سیاه شده بود اصلا خوب تکه هاش جدا نشد موقع برگردوندن یعنی ظاهری له شده داشت 

اشکال کارم کجا بود؟

البته هویج پخته یخ بود در یخچال و اینکه موقع له کردنش آب انداخت و دیگه آبشو برنداشتم

ممنون از جواب ❤️🙏🏼

حتما یه سیب‌زمینی یا نشاسته ذرت یا آرد نخودچی یا پودر سوخاری بریزید

طبع هویج لطیف هست و باید منسجم بشه تا نچسبه

اگر این مواد رو دوست ندارید اضافه کنید 

میتونید گل های کو کو رو درست کنید 

توی یک ظرف مسطح بچینید و بیست دقیقه در فریزر بگذارید و بعد با روغن داغ در تابه نچسب سرخ کنید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حتما یه سیب‌زمینی یا نشاسته ذرت یا آرد نخودچی یا پودر سوخاری بریزید طبع هویج لطیف هست و باید منسجم ...

خیلی ممنونم خواهر جون

چه جالب فکر نمی‌کردم نشاسته هم میشه زد 

نشاسته حالت تکه تکه داره باید حتما در آب حلش کنیم به اضافه کنیم یا همینطوری بریزیم؟

و اینکه اون مدل گل که گفتین یعنی هویج رو بدون این موادی که گفتید یعنی با همون مواد خودم حالت گلوله کنم بزارم فریزر؟!

سلام بخاطر آب  هویج بوده و اینکه هویج رو باید خام رنده ریز کنید آبش بگیرید و بعد تخم مرغ بزنید و اینکه ماهیتابتون هم خیلی باید داغ بشه اگر روحیه

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞
2738
خیلی ممنونم خواهر جون چه جالب فکر نمی‌کردم نشاسته هم میشه زد  نشاسته حالت تکه تکه داره بای ...

نشاسته ذرت تفاوت داره با بشاسته گندم و پودر هست 

منظورم اینه که مواد کوکو که آماده شد به اندازه دلخواه بردار و دایره کن و ببین توی یک ظرف و بذار فریزر

حتما یه سیب‌زمینی یا نشاسته ذرت یا آرد نخودچی یا پودر سوخاری بریزید طبع هویج لطیف هست و باید منسجم ...

چه حرفه ای لایک بانو👍🏻

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706