2733
2734

بچه دومم یکم‌لباس بچه اولم هست برا توخونه دخترم ولی کلا تاالان فقط دودست یک خریپم براش بنظرتون چنددست صفر و یک و دو بخرم 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

صفر نخر

جعبه ای هم نخر ، چون تکه های غیر کاربردی داره

دو دست سایز یک بخر ، نهایت دو هفته استفاده میشه

سایز دو ، زیاد استفاده میشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
صفر نخر

هیچی اخه یک‌خذیدم‌بنظرم‌بزرگ‌میاد 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سایز ۱نخر چون نزدیک به سایز ۲ هست

سایز ۰ ۴دست بخر و شلوار جدا هم ۵تا۶تا بخر بردن میخوره شلوار زیاد بردار

سایز ۲ ۴دست شلوار هم چند تا اضافه بردار

سایز ۳ ۴دست شلوار هم باز بردار

دیگه سایز ۴ به بعد حالا حالا به دردت نمیخوره تا ۳ من خریدم الان تا ۸ ماهگی دارم استفاده میکنم رامپر و ایناهم الکیه با سرهمی من ی دونه هم بر نداشتم 

هیچی اخه یک‌خذیدم‌بنظرم‌بزرگ‌میاد 

بچه های من هر دو ۳ کیلو به دنیا اومدن

نه لاغر بودن ، نه چاق

اصلا صفر نخریدم

همون سایز یک هم نهایت دو هفته تن شون شد

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

بچه اولت چند کیلو بود ؟ من دو دست سایز صفر میخوام بخرم چون از اینکه بچه توی لباس گم بشه خوشم نمیاد 

سه دست هم یک می‌خرم 

یه دست هم بیرونی یک می‌خرم 

سه تا هم سرهمی بدون جوراب میخرم یکیش سایز یک دو تاش سایز دو

بقیه شو دیگه باید ببینم بچه چه رنگیه چه شکلیه چی بیشتر بهش میاد دیگه اونطوری بعدش با بچه خرید کنم 

بچه های من هر دو ۳ کیلو به دنیا اومدن نه لاغر بودن ، نه چاق اصلا صفر نخریدم همون سایز یک هم نهایت ...

بنظرم سایز بندی ها فرق داره ،پسر من نزدیک ۴کیلو بود تا ۴۰ روزگی صفر پوشید مدل های مختلف اندازه هاش فرق میکنه

2738

ببین بچه ت پاییز و زمستون چند ماهه میشه ، با توجه به تایمش ، یه کاپشن سرهمی هم بخر

خیلی کاربردی و مفیده

بنظرم سایز بندی ها فرق داره ،پسر من نزدیک ۴کیلو بود تا ۴۰ روزگی صفر پوشید مدل های مختلف اندازه هاش ف ...

حالا صفر و یک در حد چند سانت فرق دارن

برا این که تو این تورم و گرونی ، بیخود پول به لباس نده ، صفر نخره

همون یک رو آستیناشو یه ۵ _ ۶ روز تا بزنه