2733
2739
عنوان

دوران نوجوانی و افکار اسیدی بیاین خاطراتمونو بگیم 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 43 پست
واییی من ک فهمیدم زدم شبکه ۳ نجم الدین نشسته بود تو ذهنم میگفتم نجمی توعممم؟؟؟؟😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
وای دقیقا🤣 من قبل دونستنش یه بار ۴۵ روز پریود نشدم، فک میکردم حامله ام🫠 به مامانم گفتم مامان من ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 پاره شدم 

چقد باحال بودی دختر 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
واییی من ک فهمیدم زدم شبکه ۳ نجم الدین نشسته بود تو ذهنم میگفتم نجمی توعممم؟؟؟؟😂😂😂

دهنت سرویس 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

من یه دوستی داشتم میگف فک کنم پنج سالش که بوده همش گریه میکرده فک میکرده ممکنه حامله بشه😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
دهنت سرویس 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

ببین هرکی و باور میکردم ولی نجمی رو ن😭😭😭🤣🤚🏻

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
جررررررررررر😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738
من یه دوستی داشتم میگف فک کنم پنج سالش که بوده همش گریه میکرده فک میکرده ممکنه حامله بشه😂😂😂

آخی بیچاره 😂😂😂😂

ولی 5 سالگی خیلی زوده برای این موضوع

آخی بیچاره 😂😂😂😂 ولی 5 سالگی خیلی زوده برای این موضوع

😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ولی باورت میشه من تا ۱۲ سالگی رو نظریه خریدن من فکر میکردم؟🤣

خدایاااا

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ببین هرکی و باور میکردم ولی نجمی رو ن😭😭😭🤣🤚🏻

منم 😂😂😂😂😂 

یکیم معلمامون اصلا نمیتونستم بپذیرم نمی‌دونم چم بود 😂😂😂 

😂😂😂😂😂😂😂😂 پاره شدم  چقد باحال بودی دختر

والا مامانم یه دیقه موند.

مطمئنم داشته با خودش فکر میکرده چن تا دوس پسر دارم که نمیشناسم کدوم باباشه🤣🤣🤣🤣🤣

بعد منو کشوند یه جا گفت حالت خوبه؟ توهم زدی؟ درست حرف بزن ببینم چه غلطی کردی؟؟؟😃🫣

منم گفتم پریود نشدم، یکی زد توی گوشم🤐

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
منم 😂😂😂😂😂  یکیم معلمامون اصلا نمیتونستم بپذیرم نمی‌دونم چم بود 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من بچه که بودم نمیدونستم رابطه چیه ولی حس میکردم زن و مردا یه کارایی باهم میکنن همشم معلممونو با سرایدارمون تصور میکردم اون موقع مثلا ۷_۶سالم بود😂😂😂

2706