2733
2739
عنوان

دوران نوجوانی و افکار اسیدی بیاین خاطراتمونو بگیم 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 43 پست

من اولین بار کلاس دوم ابتدایی بودم که دخترخالم شلوغکارم این قضیه رو برام تعریف کرد قبلش هیچی نمیدونستم..بعدش از همه مردا بدم میومد حس بدی داشتم تصور میکردم مامان بابام این کار میکنن حالم بد میشد

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ولی باورت میشه من تا ۱۲ سالگی رو نظریه خریدن من فکر میکردم؟🤣 خدا ...

نسل ما کلا خیلی عقب مونده بودیم 😂😂😂😂💔🤭 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ولی باورت میشه من تا ۱۲ سالگی رو نظریه خریدن من فکر میکردم؟🤣 خدا ...

درود بر ذهن پاکت😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2742
نسل ما کلا خیلی عقب مونده بودیم 😂😂😂😂💔🤭 

دهه هشتادیمممم😂😂💔💔

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
منم 😂😂😂😂😂  یکیم معلمامون اصلا نمیتونستم بپذیرم نمی‌دونم چم بود 😂😂😂

😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

میگفت یکی زد پدر و مادرش رو کشت اوردنش دادگاه گفتن چرا پدر و مادرتو کشتی؟ گفت آقای قاضی تازه به رابطه کثیفشون پی بردم😃

این برا همه فکر کنم پیش اومده همه اولش همینجور بودن

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2738
میتونستم برای پیامبری ثبت نام کنم😂😂

آره حقتو خوردن😂😂😂

والا مامانم یه دیقه موند. مطمئنم داشته با خودش فکر میکرده چن تا دوس پسر دارم که نمیشناسم کدوم باباش ...

😂😂😂😂💔 

شوک بزرگی بهش وارد شده بنده خدا 😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
میگفت یکی زد پدر و مادرش رو کشت اوردنش دادگاه گفتن چرا پدر و مادرتو کشتی؟ گفت آقای قاضی تازه به رابط ...

وای آدم چقد حس بدی پیدا میکنه😂😂😂

😂😂😂😂💔  شوک بزرگی بهش وارد شده بنده خدا 😂

آره دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
میگفت یکی زد پدر و مادرش رو کشت اوردنش دادگاه گفتن چرا پدر و مادرتو کشتی؟ گفت آقای قاضی تازه به رابط ...

😂😂😂😂😂🤣🤣👌

دهه هشتادیمممم😂😂💔💔

منم خب هشتادمیم😂😂

نسبت به دهه نودیا ما واقعا عقب بودیم 😂