2733
2734
عنوان

رابطه با آدم دوقطبی اشتباهه ؟

251 بازدید | 27 پست

برای دوست احمقم میپرسم 

با کسی آشنا شده که دارای اختلال دو قطبی هست و دارو میخوره خود پسره گفته اینو 

بنظرتون ناخواسته پسره بهش ضربه نمیزنه؟

خیلی نگرانشم

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗

خرررررریت محضه 

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با همچین آدمی بودم منو نابود کرد نابود ک میگم نابودا همش چکم میکرد همش بهم گیر میداد بهم تهمت خیانت میزد می‌گفت تو منو بازی میدی تو ی روز میری همش من باید حواسم بش بود همش اون حالش بد بود 

کاملا اشتباه

شما کسی اطرافتون دچارش بوده؟

اگه بوده میشه بگید من به رفیقم بگم حداقل آگاه باشه 

چه قفلی زدی رو آدم دوقطبی خو اسمش روشه دوقطبی یعنی هرلحظه ممکنه باهاش زندگیت ازهم بپاشه چون تعادل شخصیت و روانی ندارن هر دم یه سازن

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2740

عاشقش شده و عشق کوره متاسفانه 

زندگی کردن (ازدواج) با همچین ادمی بسیار سخته که اگر دوستتون از چالش های پیش روش مطلع نیست بسیار کار اشتباهی میکنه 

البته محال هم نیست به شرطی که آگاهانه باشه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
شما کسی اطرافتون دچارش بوده؟ اگه بوده میشه بگید من به رفیقم بگم حداقل آگاه باشه 

دونفربهم معرفی کردیم برای آشنایی

رفتن مشاوره

مشاورتشخیص دوقطبی برای خانم داد

اصلااجازه ندادآقاوخانم ادامه بدن، گفت صلاح نیست

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
چه قفلی زدی رو آدم دوقطبی خو اسمش روشه دوقطبی یعنی هرلحظه ممکنه باهاش زندگیت ازهم بپاشه چون تعادل شخ ...

برای خودم نمی‌خوام و نمی رسیدم عزیزم چرا دعوا داری😐گفتم کسی که به دوستم پیشنهاد داده دو قطبیه با من مشورت کرد دوستم منم گفتم بهش بهتره نه بگی ولی بازم خواستم این تاپیکم بزنم تا نشونش بدم تجربیات بقیه رو که خودش منصرف شه نه با اصرار من 

من با همچین آدمی بودم منو نابود کرد نابود ک میگم نابودا همش چکم میکرد همش بهم گیر میداد بهم تهمت خیا ...

یاخدا این که بیشتر علائم پارانوییده 

وای ترسیدم من یکی 

دوستت هم داشت عزیزم؟

خریت محضه  رفتارش دست خودش نیست یه دفعه خوبه یه دفعه بد

منم همین فکرو میکنم باتوجه به علائمش

من با همچین آدمی بودم منو نابود کرد نابود ک میگم نابودا همش چکم میکرد همش بهم گیر میداد بهم تهمت خیا ...

عزیزم اگه برات ممکنه یکم بیشتر از رفتاراش بگو که من واسه دوستم کپی کنم

واقعا نگرانش شدم با تجربیات شما 

الان دیگه کات کردید با هم؟

2706