2737
2739
عنوان

خواب های وحشتناک من

54 بازدید | 8 پست

خوابام دارن وارد مرحله خطرناکی میشن

تو یکیشون رفته بودم سوپری خوراکی خریده بودم تو این خواب دوباره رفتم همون سوپری هنوز منو یادش بود...

تو یکی دیگه شون به یه فروشنده گفتم قاب نداری؟

تو این خوابم فروشندهه کلی قاب تو دستش گرفته بود اورده بود خونمون

ریخت وسط هال،گفت بیا اینم قاب! بخر!

🤪🤪😬

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

‏فکر کنم خوابام دارن مانیتایز میشن! دیشب وسط خواب یهو همه چی قطع شد، یه تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای به زبان آلمانی پخش شد، بعدش دوباره ادامه خوابمو دیدم...😁

2742

سر صبح خواب دیدم بابام حالش بد شده

خیس عرق و با ترس از خواب پریدم

هیچ وقت فکر نمیکردم با شنیدن صدای خروپف بابام آرامش پیدا کنم.

خواب دیدم دارم موچی می‌خورم، تو خواب مزه سیب‌زمینی و تخم‌مرغ آبپز می‌داد

چون موچی نخوردم مغزم خودش رندوم یه مزه براش انتخاب کرده و احتمالا گفته تو که باشگاه می‌ری موچی با طعم سیب‌زمینی تخم‌مرغ بخور حجم بگیری

عقل بدنساز واقعا☺

شاید باورتون نشه ولی دیشب برای زایمانم شوهرم اصلا نیومد بیمارستان. هر چی هم بهش میگم الکی توجیه میکنه میگه خواب دیدی.

اصلا باشه من خواب دیدم. ولی تو چرا نیومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 🤕🤕

یکی از بدترین کتک هایی که از بابام خوردم این بود که پدربزرگم فوت کرده بود همه جمع شده بودن خونمون برای تسلیت

گفتم پدر منم دیشب خواب آقاجون و دیدم،

اشک تو چشماش جمع شد گفت چه خوابی دیدی پسرم؟

گفتم آقا جون و دیدم با کت شلوار سفید تو یه باغ سیب ولی نمیدونم چرا داشت هویج میخورد

😁😁

2740

شوهرم صبح از خواب پاشده میگه دیشب خواب دیدم مامانت با مامانم دوست شده دارن باهم گپ میزنن

درحالیکه من دیشب خواب دیدم یه تمساح تو آبشناسان دنبالم کرده میخواد باس*نمو گاز بگیره