2737
2739

اصلا نمیخواد بخوره از اولم همینطور بود الان خیلی بیشتر شده خیلی گریه میکنه تا یکم شیر روبخوره من ۴ وعده شیر و ۳ وعده غذا میدم اما الان اکثرا شیراش نصفه میمونه گفتم بکنم ۲ وعده شیر ۴ وعده غذا موردی داره 

۲۱ این ماه یکساله میشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده برا قطع شیر 

دکتر به من گف تا یک و نیم بده

حجم شیر بیار پایین غذارو ببر بالا

اینطوری آب بدنشم تامین میشه

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
2728

یه دکتر ب من گفت عیب نداره به جاش ماست و بستنی و پنیر و کشک بده. ولی من حس میکنم شیر بخوره بهتره. حداقل 300 سی سی رو بده در طی روز. اگه تو خواب بهتر میخوره تو خواب بده

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
زوده برا قطع شیر  دکتر به من گف تا یک و نیم بده حجم شیر بیار پایین غذارو ببر بالا اینطوری آب ...

مثلا چقدر اگر بکنم روزی ۲ وعده ۱۵۰ سی سی و ۴ وعده عذا خوبه

چون غذا هم سوپ میخوره میان وعده هم سرلاک یا فرنی ماجان میدم

2740
از یکسال ب بعد دیگه میتونی قطش کنی بجاش شیر پاستوریزه یکی دو وعده بهش بده

فکر نکنم خیلی دوست داشته باشه بازم امتحان میکنم

یه دکتر ب من گفت عیب نداره به جاش ماست و بستنی و پنیر و کشک بده. ولی من حس میکنم شیر بخوره بهتره. حد ...

دقیقا تو خواب بهتر میخوره الان تو خوابم نمیخوره و بیدار میشه و گریه میکنه ۳۰۰ تا رو میتونم بدم الان ۴۵۰ اینا ب زوووور میدم واقعا بچم عذاب میکشه گفتم کمترش کنم

دو وعده کمه  تو فرنی بریزی نمیخوره ؟ شیرخشک بدون آب منظورمه  مثلا دو پیمانه بریز تو یه ...

اینکارم میتونم بکنم البته من بهش میان وعده سرلاک  و فرنی ماجان میدم ک توشون شیر داره

مثلا چقدر اگر بکنم روزی ۲ وعده ۱۵۰ سی سی و ۴ وعده عذا خوبه چون غذا هم سوپ میخوره میان وعده هم سرلاک ...

من سرلاک و ماجان ندادم

فرنی با سوپ دادم

به نظرم همون ۴ وعده شیرو بده ولی بیار رو ۱۲۰ یا ۹۰

تو گهواره هستی؟

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
اینکارم میتونم بکنم البته من بهش میان وعده سرلاک  و فرنی ماجان میدم ک توشون شیر داره

حالا درصد شیر اونارو نمیدونم 

ولی این کارم میتونی بکنی کلسیم دریافتیش بیشتر بشه 

2706