2733
2734
عنوان

بچم شیر نمیخوره یکسالش میخوام از شیر بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو گهواره بعضی خانم انقدر چیزهای مقوی برای بچه ها معرفی می کنند خواستی اپلیکشن نصب کن تو قسمت اجتما ...

راستیش از لحاظ جسمی و روحی خیلی خستم یه بچه ۴ ساله دیگم دارم ک خب رسیدگی ب جفتشون خیلی سخته کمکی هم ندارم واسه همین واقعا خیلی وقتی برای میان وعدش ندارم اما سوپاشو مقوی درست میکنم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
عزیزم میشه بگی غذای کمکی به بچم چی بدم و چقدر؟ ۶ ماه و نیمه. شروع کردم فرنی بدون شیر و شکر میدم و پ ...

بستگی به بچت داره فقط چند قاشق دادی یکم زمان بده بعد دوباره بقیه غذاشو بده

سوپم شروع کن

من باز گهواره رو پیشنهاد میدم نصب کن اونجا خیلی راجب غذا نوشتن همینجا تو کامنت ها توضیح دادم

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
2728
کجا دارن؟ از چندماهگی میشه داد؟  سرلاک رو شنیده بودم

داروخانه ها از ۶ ماهگی میشه داد

من سرلاکم میدم اما اون دیگ مواد نگهدارنده هم نداره بچه من ک خیلی دوسش داره میگن ویتامین هم خیلی داره و مقویع

داروخانه ها از ۶ ماهگی میشه داد من سرلاکم میدم اما اون دیگ مواد نگهدارنده هم نداره بچه من ک خیلی دو ...

برم داروخانه بگم فرنی ماجان میخوام؟ 

پسر من وزنش کمه البته زودبدنیا اومد تامیومد وزن بگیره مریض میشد فرنی رو زود شروع کردم، الان شما دادین به بچتون تو وزن گیریش تاثیری داشته؟ 

برم داروخانه بگم فرنی ماجان میخوام؟  پسر من وزنش کمه البته زودبدنیا اومد تامیومد وزن بگیره مری ...

اره ...

والا فکر نکنم خیلی تو وزن گیری اوکی باشه البته بی تاثیر هم نیست بالاخره فرنیه دیگ اما چاق کننده فکر نمیکنم من خودمم یک ماه میشه ک دارم میدم پسرم کلا خیلی بد غذایی داره میکنه و اصلا نمیتونم بگم ک تاثیر داشته یا نه

2738