2737
2734
عنوان

یه تلوزیون خریدیم خانواده شوهرم از جونم دارن درش میارن 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 45 پست
از هیچی تلوزیون خبر ندارم فقط میدونم که تو فروشگاه باز بوده رو دیوار چون پلمپ نداشتن شوهرم اینو خرید ...

چیزی نیست

نگران نباش

صبح زنگ بزن به نماینده ی برندش

بگو دیروز تی وی خریدیم بیایم نصب کنین و گارانتی رو فعال کنین

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
عزیزم جر دادن و واسه اینجور موقع هاگذاشتن😁 به اون چه اصلا

کلا نخود هر اشی هستن خودشون که تلوزیون خریدن ما دوماه بعدش فهمیدیم ولی ما تلوزیون خریدیم دهنشون به مبارک باشی نرفت همش بزرگه باید کوجیک میخریدی و اینا به منم میگفتن که اصلا از اندازه تلوزیون خبر نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگه باید کانال میاورد اماااا تلوزیون خودتون باید می‌آوردین خونه ک نصاب بیاد نصب کنه  انگ ...

اینترنتی نخریده تو فروشگاه خریده 

من واقعا سر در نمیارم که اون کسی که اورد باید چیکار میکرد فقط به من گفت من هر جایی میرم میزنم برق چک بشه بعد میره 

خب منم همینو میگم سر یه کانال هم اعصاب واسه خودش نزاشته هم بچه ها

2728
اینترنتی نخریده تو فروشگاه خریده  من واقعا سر در نمیارم که اون کسی که اورد باید چیکار میکرد فق ...

والا علم غیب ک نداشتی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ساکت نیستم جوابش میدم دروغ خواهرشوهرمم لو رفت ولی اونا از رو نمیرن

عیب نداره

قشنگ معلومه دارن میسوزن

اصلا کاراشون به هیچ جات نباشه

معلومه بهت حسودیشون میشه

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
2738
یه چیز بگم؟  لنگ و بنداز رو یه لنگت  چای رو بریز تو فنجون بیار بشین بخور  به یه ور ...

فکر میکنی نگفتم؟ از دیروز تاحالا بارها بهش گفتم میخواستی خودت باشی 

بخدا از بس که دعوا کشیدم قلب و معده و دست و پا همه نابوده 

بگو من شوهرم خونه نبود نمیتونستم‌ ریسک کنم مرد غریبه بیاد تو خونه یموقع بلایی سرت بیاره یا اصلا شوهر ...

فکر میکنی حرف حالیشونه؟ پسر برادرشوهرم میگه راننده هیچوقت کانال و تلوزیون و اینا رو راه نمیندازه دروغ خواهرش لو رفته زنگ میزنه یه چی دیگه میگه

بهشون بگو راننده رانندس نصاب هم نصابه هرکسی کار خودش رو انجام میده راننده کار نصاب رو انجام نمیده

واقعا نمیدونم کی با چه زبونی به اینا این جمله رو بفهمونه 

دیگه من عادت کردم هرچی میخرم یه کوجیک چه بزرگ دعواعه

بگو تو مرد باش زنگ بزن نصاب  بعدم بخند بگو خواهرت ترکیده از حسادت

والا بهش گفتم به جای این کارا زنگ نصاب بزن قبول کرد فردا نصاب پیدا کنه ولی ای خواهر عفریتش دوباره زنگ زده بهم ریختتش

من هیچی به خانوادش نمیگم میگن بی احترامیمون کرده وای به حالی بگم که خواهرت حسوده

2706