2737
2739
عنوان

کسی بهتون تو مهمونی کار بگه ناراحت میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم کاری هستم و انقدر کار میکنم میزبان شرمنده میشه😁

همون میزبان اگه خونتون مهمون باشه... مث شما خیلی کمک میکنه؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

نه اتفاقا صمیمیت میاره. تا حالا نه نگفتم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2742
اگه با احترام کمک بخان اره اگه با بی احترامی بگن عمرا 

با بی احترامی به منن کار بگن؟؟؟

جرشون میدم

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بستگی داره خونه کی باشه

اگه با دعوت رفته باشم برام عجیبه

در حد چیدن میز اینا برام عادیه

ولی کارهایی مثل جمع کردن میز یا پذیرایی یا ظرف شستن انجام نمیدن و بهم برمیخوره ازم بخوان

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
میزبان بیچاره کلی زحمت برلی غذا و تمیزی خونه  کشیده  به نظرم خیلی خوبه که کمکش کنم

خودم خودکار کمک میکنم همیشه هیلیم کار میکنم برا مامان بزرگم و هی مهمونا میگن چایی بیار فلان کن😠

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
همون میزبان اگه خونتون مهمون باشه... مث شما خیلی کمک میکنه؟؟

من بی توقع کار میکنم  خدایی هر وقتم مهمون میاد خونمون کمک میکنن، 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

ناراحت نمیشم

کمک میکنم

ولی مهمون داشتم حتی بشقاب شو جابجا نکرده

باور کن اگه میگفتم بده بزارم دهنت غذا نه نمیگفت

بعد سحری درست کردم خسته بودم خوابم برد

گفت عدسی هم بزار دوست دارم سوخت این بیدار بود خاموش نمی‌کرد جلو تی وی کنار آشپز خونه

خب خودت گفتی عدسی هم بزار یه نگاه نینداخته

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

نه . فقط کافیه مادر شوهرم منو ببینه نمی‌ذاره نفس بکشم . خونه ی بقیه هم میگه پاشو فلان کار رو بکن . کلا اخلاقش با همه همینه . یه دفعه دخترش گفت زشته ظرفها رو میدی مهمون بشوره گفت عیبی نداره 

2706